Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjam el találkára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el találkára?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, és barátok vagyunk.

Egészen sokat beszélünk face-en(hetente többször), és suliban is szoktunk dumálni.

Viszont közeledik a nyári szünet, ami ugye 2,5 hónap, és nagyon hiányozna, ha nem láthatnám, és élvezem is a társaságát, csak még sosem szerveztünk közös programot.

Szoktunk néha kettesben sétálni(mondjuk olyan havi 3-4-szer), de sosem ilyen romantikus jelleggel, hanem, mert éppen egy irányba mentünk:D


16/l



2018. máj. 30. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bátran.
2018. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, kicsit bővebben?:D

Úgy értettem a kérdést, hogy mit írjak neki, ami nem hangzik bénán.

2018. máj. 30. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én ötletem:

Először tervezel egy kis programot vele és egy-két barátnőddel. Azután újra szervezel még egyet, és csak őt hívod el, mert a másik két lány "nem ért rá." Persze ez csak ötlet, nem szentírás.

Drukkolok szöszi.

2018. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. nagyon beteg, de legalabb pasinak 1. pillanatban leesik, aztan kitudja h reagal :D

és igen 3.-ét támogatom, nem lehet rosz vege :D


sok sikert

2018. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, viszont én úgy gondoltam, hogy valami olyat tervezek, ami alapból nem túl romantikus(mondjuk kockulás/közös sorozatnézés(na jó ez talán az:D)/elmenni KFC-be vagy Mekibe, esetleg valami városi/falusi rendezvényre elhívni.


A barátnőimet meg nem nagyon szeretném belekeverni, mert már így is olyan a kapcsolatom a sráccal, mint velük(kivéve, hogy vele nincs búcsúölelés), nem szeretném még olyanabbá tenni.

2018. máj. 30. 22:32
 6/7 Semdor ***** válasza:

Ha úgy érzed a barátságotokba ez "belefér", akkor nyugodtan hívd el moziba/színházba vagy valamilyen programra amiről utána tudtok beszélgetni. Én múltkor elhívtam az egyik alattam járó srácot (nem jött be és most sem, beszélő viszonyban voltunk csak), hogy jöjjön velem el egy művész filmre, ha van kedve. Azóta tök jó barátok vagyunk.

Értem, hogy a te helyzeted más, mert ő bejön neked, de ha kellőképpen lazán kezeled, akkor nem lesz gáz.

16/L

2018. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, talán ez még belefér, egészen sokat vagyunk kettesben, otthon anyáék is mindig azon spekulálnak, hogy együtt vagyunk e.

Szerintem egész lazán kezelem, ha sejti is, hogy valami van, nem viselkedek kínosan hülyén, és jól elvagyunk egymással.

2018. jún. 3. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!