Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm szülinapi ajándékának...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülinapi ajándékának azt találtam ki, hogy vennék neki egy parker tollat és belegravíroztatnám az évfordulónkat, szerintetek egy toll az nem túl személytelen?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy nem nagyon lehet neki olyat találni amire már rég óta vágyna, mert ami megtetszik neki azt általában meg is veszi magának mert megteheti, amit meg nem tud és esetleg meg lehetne lepni vele az meg már olyan sokba kerül (értsd bőven 100 ezer felett), hogy arra meg nekem nem futja


meg gazon filózok még h töltő tollatt vagy golyósat válasszak, mert ugye a töltő az elegánsabb meg időtállóbb viszont a golyós meg használhatóbb a hétköznapokban

szóval a kérdésem végül is az volna, hogy elég személyes e ilyen formában gravírozással (esetleg mást gravírozzak bele?) és h nem baj e h nem töltőtoll mert mondom a golyóst többet használná biztos meg azért egy parkerrel nagyon jó írni, köszi!


2018. jún. 1. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam ajándékba töltőtollat, azőta is a fiókba porosodik. A gravírozott golyóstoll szerintem ötletes.
2018. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk, én lányként egy vibrátornak jobban örülnék😘
2018. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a golyóstoll tökéletes ajándék, főleg ha egy ilyen dátum van belevésve.

Én személy szerint töltőtollnak jobban örülnék, mert azzal jobban szeretek írni, de nyílván, ha ő nem, akkor ne olyant vegyél.

2018. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a vibrátoros ötlet nagyon tetszik, de abba nem lehet gravírozni :/
2018. jún. 1. 12:30
 5/5 anonim válasza:
74%
Szerintem egy toll eleg szemelytelen ajandek:) nem muszaj olyat adnod ami kezzel foghato szerintem nezz korul,lehet talalni viszonylag jo aron 1-2ejszakas wellnest,vagy valami kozos program pl buszos utazas egy napos Plitvicei kirandulas, ha esetleg ez nem fer bele otletes lenne otthon varnod gyertyfenyea vacaival rozsaszirmok,tudod romantika. Aranyos otlet meg a vacsi melle pl h a veszel heliumos lufit es elohivatod a kedvenc kozos kepeiteket, rakotor a lufira es mindegyik hatulja irsz valami szep emleket vagy aranyos dolgot. En ezeknek sokkal jobban orulnek mint egy gravirozott tollnak!:) nem kell draganak lennie legyel kreativ!! Remelem tudtam segiteni:) 18/L
2018. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!