Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam meg neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam meg neki, hogy mindennél jobban szeretem? Nem kérek leoltásokat, és azt sem, hogy erre előbb kellett volna gondolni. Tisztában vagyok mindennel.

Figyelt kérdés
a barátom meglátta instán, hogy beszélgetek egy fiúval. azt is látta, hogy írtam neki, hogy talizni fogok vele csak még egy hónap. igazából sose taliztam vele és nem is akartam csak így békén hagyott addig. le akartam tiltani csak elfelejtettem. de ő meglátta. azt mondta, hogy 1 hetem van bebizonyítani, hogy szeretem. gondoltam arra, hogy írok neki egy dalt vagy magamra tetoválom a nevét de valami mást szeretnék csak nem tudom mit. szerinted?

2018. jún. 2. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azzal a fiuval talalkoznal, akit nem ismered szemelyesen, hat gratulalok...
2018. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy megreccsent a bizalom, amit nem tudsz csettintésre megszilárdítani. Viszont szerintem csak abban hibáztál, hogy nem beszéltél erről a barátodnak - mert miért lenne gond, ha mással találkozol? Az nem jelenti azt, hogy akarsz is tőle valamit. Nem tudom mondtad-e neki, hogy csak leakartad ezzel rázni, de akkor meg csak szimplán gyerekesen viselkedik.


Mindenesetre röviden: ez a bizonyítás egy idiótaság, az ultimátummal együtt. Beszélj vele az esetről, mondd el mit miért tettél, mi volt azzal az instás gyerekkel és előtte miért nem beszéltél róla, de ha nem érti meg, akkor ez van, nem tudsz mit tenni azon kívül, ahogy viselkedsz vele és amit mondasz neki.


Persze azt is lehet tenni, hogy most a kénye kedve szerint ugrálsz, aztán majd mikor megint kell neki valami, mindig ezt az esetet fogja felhozni, hogy rábírjon valamire vagy érzelmileg zsaroljon.

2018. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!