Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azoknak akik sikeresen megtalá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak akik sikeresen megtalálták életük szerelmét, vagy legalább is már pár éve stabil kapcsolatot ápolnak a szerelmükkel elmesélnétek a körülményeit első találkozásotoknak és tömören hogyan jutottatok el odáig hogy kialakult egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Ugyan még nagyon fiatal vagyok, vágyom már egy kapcsolatra...
2018. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gólya voltam az egyetemen, és az egyik buliban kicsit többet ittam, ezért jó beszédes lettem, ő pedig megszólított valami miatt, és egész este beszélgettünk. Ezután csak barátkoztunk, majd egy két hónappal később levő bulin csókolóztunk. Ezután már nem csak barátként írt, hanem próbálkozott is, nagyon édes volt, randira hívott és hasonlók. Ennek lassan 3 éve, azóta is nagyon boldogok vagyunk, és augusztus óta össze is vagyunk költözve :)
2018. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tinderen jobbra húztam mindenkit és ő is engem. Először kb dugni találkoztunk aztán megint, megint, megint és közben szerelmesek lettünk. Ma voltunk 2 évesek. 17L
2018. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bejelölt engem facebookon, en meg unatkoztam es megkerdetem, hogy megis kicsoda. Elkezdtünk beszélgetni, aztán egyszer spontán találkoztunk, közben meg elhagytam a tárcám és nagy kínosan tőle kellett kölcsönkérnem buszjegyre. Több, mint egy éve jegyzett el.
2018. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ismeretlenként jelölt be, ha esetleg nem volt érthető.
2018. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fél éve találkoztunk először, csak dugni (ugyanott lakik, mint Én). aztán jó volt vele lenni és egyre többet találkoztunk és minél többször taliztunk annál jobban megszerettem. Most már együtt vagyunk :) és nagyon szeretjük egymást. Ez a kedvenc sztorim, de tényleg. kva sokat röhögünk ezen :D
2018. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Három éve a legjobb barátomnál alapoztunk egy buli előtt néhány barátunkkal. Az egyik srác megkérdezte, baj-e ha csatlakozik hozzánk az unokatesója is. Még viccelődve meg is jegyeztem a srácnak, hogy persze, ha egy jóképű pasiról van szó akkor főleg. Igazam lett, már aznap este érződött, hogy itt valami lesz. Rá egy hónapra összejöttünk, azóta eltelt három év és nagyon sok nehézségen segítettük át egymást. Nagyon boldog vagyok, hogy elmentem abba a buliba.

21/N

2018. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2...de hát csak 15 éves voltál... wat
2018. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!