Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy csaj az alattuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj az alattuk lévő évfolyamból. Hogyan tudnám megszólítani? Tanácsok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tényleg eléggé tetszik a csaj egy ideje, de nem merek kezdeményezni. Tudom, hogy nincs veszteni valóm, de nem megy...és ugye mindjárt nyári szünet, nincs sok időm.

Igazából a csaj osztályából vannak havarjaim, akik szerint lenne esélyem a csajnál, ha mindent jól csinálok. Jóban vagyok a csaj egyik barátnőjével is, de őtőle nem szeretnék kérni tanácsokat, mert egyből elmondaná az adott lánynak, hogy tetszik nekem.

Amúgy a lány elvileg ismer valamennyire, tudja a nevemet. Ha összetalálkozik a tekintetünk, egyből lesüti a szemét. Ez mit jelent?

Az egyik abba az osztályba járó nagy haverom terve az, hogy ő elhívja a csajt beszélgetni azzal az indokkal, hogy egy fontos dolgot akar neki mondani. Erre én mont akkor megyek oda úgy, mintha csak a barátomhoz mennék, de mivel ott a csaj, kezdeményeznék vele egy beszélgetést. Jó ötlet?


Nem vagyok jó beszélgető partner olyannal, akit alig ismerek. Mit tegyek?

Azt légyszi ne írjátok, hogy írjak rá Facebookon, mindenképpen személyes akarok lenni :)



2018. jún. 3. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest mar tegnap feltetted -.-
2018. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csinald! Minnel elobb annal jobb
2018. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem taktikáznék. Odamennék hozzá bátran, és elmondanám, hogy szimpatikus nekem és elhívnám valahova. Hidd el, ha neki sem vagy közömbös (már pedig a szemlesütés utalhat erre) akkor örülni fog neki. Meg amúgy is, felsőbb éves vagy:D
2018. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3as!

Én is erre gondoltam, csak ugye félek :(

2018. jún. 3. 16:23
 5/13 anonim válasza:
Ahogy a 3-as bástya mondta csinálld azt :) ! Bátraké a szerencse, nem veszíthetsz semmit. Reméllem holnap meg fogod próbállni. Majd írd, hogy mi lett belőlle.
2018. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké, de miről tudnék vele beszélni?
2018. jún. 3. 21:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg mi a hobbia vagy valami. Előbb utóbb kialakul majd egy normál beszélgetés,mert szerintem szinte biztos hogy Mindenre vissza fog kérdezni!


Egyébként ami a szemlesütést illeti:én is olyan vagyok hogy annál a fiúnál aki tetszik (néha)lesütöm a szemem mert zavarba jövök;)

2018. jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként nem sikerült leszólítanom, nem volt suliban. Talán holnap
2018. jún. 4. 16:37
 9/13 anonim válasza:

Ha nem vagy számára közömbös, akármiről beszélhetsz neki, örülni fog már csupán annak is, hogy beszéltek. :D

A tervetek szerintem aranyos, jól sülhet el.

És igen, mindjárt vége a sulinak, szóval kapd össze magad! Hátha holnap összejön. ;)

2018. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerencse, hogy itt Szlovákiában június végéig van suli :)
2018. jún. 4. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!