Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Sziasztok! A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sziasztok! A barátnőm nem nagyon mutatja ki, hogy szeretne, nem érzem, nyűgös mióta elvettem neki a szüzességét. Megértem, de nagyon fontos, mit tegyek hogy visszakapjam azt a lányt akivel 1-2. talin voltam? 16/F

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Bánja már, hogy 1-2 találka után hagyta magát rábeszélni, hogy lefeküdjék neked.

Neked a rábeszélést, önmagának engedékenységét nem bocsájtja meg.

2018. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Gratulalok, hogy 1-2 tali utan lefekudtetek... Raadasul, hogy neki az elso volt... Ez eleg egyertelmu visszautasitas, rajott, hogy hulye volt.
2018. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem elvezte.. nem voltal gywnged pocs..
2018. jún. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet igy felre erteni?nem elso masodik tali utan vettem el neki hanem most, es hianyzik amileyn eloszor volt, viselkedett:( olyat is hallottam azert mert a lanyoknak mas fel kell keszulniuk erre, de hat ois akarta, csak elveszteni nem, ertelmes segito valaszokat varok nem gunyolodokat
2018. jún. 4. 08:44
 5/6 anonim válasza:
Lehet hogy kényelmetlenül érzi magát, ez egy elég intim dolog, és talán emiatt távolságtartó. Lehet hogy úgy érzi kihasználtad. Szerintem mindenképp beszéljetek erről és próbáld meg éreztetni vele hogy neked fontos
2018. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet neki meg a szüzessége hiányzik xD
2018. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!