Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek korai lenne 8...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne 8 hónap után megmutatni magam neki?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt. Teljes mértékig bízunk egymásban. Viszont azt hiszem még nem teljesen ismerjük egymást, de minden nap beszélünk, és tényleg, igazán szeretjük egymást. Egyszer beszélgettük milyen lenne ha kipróbálnánk az orális szexet... Megbeszéltük várunk vele egy kicsit utána mehet. Úgy érzem elkezdett kicsit sürgetni.. Nem kérdezi meg hogy én tényleg szeretném-e, hogy fel vagyok-e rá készülve.. Azt mondja tudja hogy szűz vagyok és nagyon vigyázna rám és nem okozna nekem fájdalmat... Nagyon kívánjuk egymást, ami azt illeti tényleg nagyon, de én még szeretném jobban megismerni, több időt tölteni vele.

Szerintetek helyes lenne most odaadni magam neki?

Nagyon szeretném már kipróbálni vele, de egy részem visszahúz ami azt mondja azért mert még nem ismerjük egymást teljesen.

Normális válaszokat köszönöm.

(Koromat nem szeretném elmondani, de nem vagyok már annyira kicsi..:D/Lány)



2018. jún. 3. 20:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A barátom 1 évvel idősebb nálam.
2018. jún. 3. 20:42
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha te még nem szeretnéd akkor mond meg neki, csak akkor menj bele ha biztosan benne vagy
2018. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha még kicsit várni szeretnél vele tényleg mondd meg neki :) Amúgy elég ura hogy 8 hónapja együtt vagytok de még semmi "olyasmi" nem volt (főleg hogy írtad te is kívánod már). Nem mintha baj lenne csak érdekes :D
2018. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

hány évesek vagytok??

mert pl 14 évesen még korai lenne

17 évesen meg azt mondanám 8hónapos kapcsolatba már belefér

2018. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

ez rajtad all, bár hallottm olyat (oszt tarsam, igazabol best friend osztalybol) és meselte h aszem oktoberben oszejottek, februar kornyeken kezdodott a poenkodas erol a temarol, rá 1 honapra megvolt, utana 1 honaop es szakitottak, igazabol a srac (oszt tarsam) ugy volt vele h meno meg minden, de miutan megvolt elengedte, és aszem 1-2 (h mikor volt a szakitas nemtom, de volt 1 buli és megcsalas stb..) hetre rá mind2 fel ugy nyilatkozott h a masik epic bena, és sajnalja a kovetkezot stb.. (17évesek voltak)(és ha azt nezzuk kb 1 évvel ezelott kezdodott az ismerkedes, vagyis eleg hosszu kapcsolat volt..)


ebbol azt akartam kihozni h minden elofordul, de az eletkor nem mindegy, ui: ha roszul sulne el ne legyel az a csaj aki mindenkivel.., mert oszt tarsam olyan lett, de a te eleted, és te tudod h ki a srac én azt se tudom h mekkorat nyom fekve, nem h azt mondjam h jo dontes lesz-e vagy nem, kerdezd anyut/aput

2018. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Petting volt, meg én már láttam neki ..xdAztxd

De szeretnénk többet, de én kicsit várnék vele, haa most csinálnánk kicsit úgy érezném mintha idegen lenne tőlem..

Köszönöm a válaszokat de még jöhetnek!

2018. jún. 3. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon fontos a védekezés gyerekek!! Mert a végén még teherbe esel egy lúzertől és sikálhatod utána a húgyos wc-t
2018. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 CLH15 válasza:

szerintem 8 hónap után már simán belefér. ha bízol benne és szeretnéd akkor szerintem semmi akadálya, az a lényeg hogy bízz benne, utána meg jó érzés lesz a tudat hogy teljesen oda tudod magad neki adni és ő meg szeret és elfogad olyannak amilyen vagy, minden téren. :)

és ami azt illeti hogy azt érzed hogy nem ismeritek egymást teljesen, szerintem ettől még nincsen semmi akadálya, ha 8 hónapig melletted volt és várt rád és nem akarta elsietni, akkor nagy valószínűséggel maradni is fog melletted és ha abból a szemszögből nézed akk ilyen téren is jobban megismeritek egymást ami szintén jó érzés ha teljesen oda tudjátok magatokat adni egymásnak. :)

2018. jún. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Csak én fontosabbnak tartom a közös programokat, hogy csináljunk valamit, együtt. És ebbe nem tartozik bele a szex, akármennyire is szeretném én is.

2018. jún. 4. 06:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A szex teljesen egeszseges es normalis dolog a kapcsolatban. Nyilvan nem azt jelenti hogy ejjel nappal nyomjatok, de attol meg a tobbi kozos program mellett egy kis esti kenyeztetes mindenkeppen jolesik :)

Ha feszelyezve erzed magad nyilvan nem kell eroltetni, ha ki szeretned probalni de meg ugy erzed nem allsz ra keszen akkor nem is kell surgetni.

Pl nalam is egy kicsit hasonlo volt a helyzet. Nalam annyi volt a kulonbseg hogy 2 honap utan fekudtunk le eloszor. Ugy ereztem hogy meg jobban meg szeretnem ismerni, de mellette mar elegge kivantam a parom (en is szuz voltam), aztan vegul ugy dontottunk hogy megadjuk a modjat. Romantikazas, borozgatas, kozos furdes, kenyeztetes..stb. Utana mar minden ment magatol. Nekem nem fajt az elso pedig egy kicsit tartottam attol hogy igen, de annyira ovatos volt hogy az elso alkalmat kimondottan elveztem:)

Sok sikert:)

2018. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!