Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy akarjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy akarjon engem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járunk, hogyan tudnám elérni, hogy vágyjon rám? tudom hogy szeret, de azt akarom,hogy ő gondolkodjon folyamatosan rólam, ne én ő rola mindig

16/F



2018. jún. 4. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahj, ugyanez volt a volt barátommal, csak ott én voltam az aki mindent beletett a kapcsolatba, ő kb csak annyit hogy tapizta a seggemet. Vége is lett másfél hónap alatt, sőt, ő szakított. Hát nem egy sikertörténet, de látszik belőle, hogy ahol egyenlőtlen a dolog érzelmek szempontjából, az a kapcsolat halálra van ítélve sajnos:(((


16l

2018. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónapja vagytok együtt és azt szeretnéd, hogy kívánjon? Érdekes. Miért kívánna? Lefeküdtetek már? Mert akkor megértem. Különben nem nagyon. 17/F

Ha gondolod irj üzit és beszélhetünk!

2018. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ez a helyzet h lefekudtunk, minden jo volt , es szerintem van egy tippem, akar o csak nem mutatja ki, mint egy anya xd
2018. jún. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!