Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismmertek olyanokat (vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismmertek olyanokat (vagy éppen lehet saját tapasztalat is) akik kibírták a foiskolát távkapcsolatban? Ha nem, miért, és végul mi volt az ok a szakításra, ha igen, hogy viseltétek az egészet?

Figyelt kérdés
a barátom szeptemberben megyen foiskolára, 200km-re lesz tolem. Félek, hogy majd ott "jobb" csajok lesznek és elcsavarják a fejét és hasonlók. o mindig mondja, hogy nem, mert szeret, és nem tudna engem soha megcsalni, mert tudja, hogy neki is szarul esne fordított helyzetben (meg, hogy velem képzeli el a jovojét is) Csak kíváncsi vagyok, hogy saját tapasztalatból, nektek, ismeroseiteknek hogy alakult az egész. elore is koszonom. én 17 éves vagyok, a barátom 20. tobb, mint 2 éve bagyunk egyutt.
2018. jún. 5. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Az én barátom is egyetemista, nekem meg még van egy évem a gimiből...

Nem mondom hogy könnyű így, mert nem az, pláne ilyenkor vizsgaidőszakban amikor néha hétvégén se jön haza. De ha bízol benne, és tényleg szeretitek egymást akkor simán megoldható és nem kibírhatatlan egyáltalán. Ha hétvégente tudtok találkozni akkor meg pláne nem olyan szörnyű, csak hozzá kell szoknotok.

Menni fog ez nektek:)

2018. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon imadjatok egymast, eszebe se jutni megcsalni.
2018. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat :)
2018. jún. 5. 21:54
 4/4 anonim válasza:

Több mint egy éve élek párkapcsolatban egy külföldi sráccal, bárcsak havonta találkozhatnánk.. :)

Ő dolgozik, én még suliba járok, de éveket várnék még rá, ha kéne. Ha tényleg szeretitek egymást nem érdemes azért föladni egymást, mert nem találkoztok minden nap. Tényleg nem könnyű dolog, viszont ha jól működik egy ilyen kapcsolat, az erősebb, mint egy "átlagos" :)

2018. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!