Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan közelednétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan közelednétek egy fiúhoz akivel régen jóban voltatok, de ma már nem is köszöntök egymásnak, de viszont mindig figyelgetitek egymást meg stb?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, de nem támadnám le az érzelmeimmel meg semmi ilyen!

Csak szeretnék vele újra jóban lenni!

Hiányzik!!

Csak félek felé közeledni..Félek, hogy bunkó lesz, bár tudom, hogy nem olyan.

Mindig az van bennem, hogy ő is köszönhetne, oda jöhetne, írhatna, de persze ő is félhet ahogyan én.

18/L 21/F



2018. jún. 6. 02:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Szóval, akkor azt ertem ebbol, hogy regen beszelgetttetek mar?
2018. jún. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jóban voltunk
2018. jún. 6. 21:02
 3/14 anonim válasza:
Velem is történt már hasonló megkérdeztem mi újság hogy van és lassan rátértem arra hogy hiányzik és hogy lehetnénk újra jóban. DE szerintem nem feltétenül a lánynak kell kezdeményeznie én abból jól még nem jöttem ki sajnos :D ha továbbra sem beszéltek nem érdemel meg téged
2018. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Őszinteséggel. Egyik nap egyszercsak leszólítanám. Ha nem akar meghallgatni akkor nem, de egy próbát megér; adj magatoknak egy esélyt; hátha jó lenne, hátha működne; különben egész további életedben azon fogsz agyalni, "mi lett volna ha..." Mert meg sem próbáltad.
2018. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozzá ha egyedül van..Mert kb ha egy srác a haverjaival van akkor sokkal bunkobb egy lánnyal mint alapból. De ha egyedül van, jobb esetbe kedvesebb. Menj oda hozzá mondj valami olyat hogy "bunkózunk vagy nem?!" most csak mondtam egy példát..de hasonlót
2018. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én meg azt tenném, hogy félrehívom őt a barátaitól, lenne-e rám pár perce, kicsit odébb, ilyen négyzemközti, magánjellegű dolgokról szeretnél beszélgetni vele.
2018. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek jó ha legközelebb elhívom beszélgetni és mindent elmondok neki? (NEM SZERELMI VALLOMÁSRA GONDOLOK!)
2018. jún. 8. 02:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy a nyeles bagójából senki sem szívott e még.
2018. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
tehát lényegében szexkapcsolatot akarsz vele?
2018. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jézus milyen szex...Úgy látom itt sem tud senki segíteni..
2018. jún. 10. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!