Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, higgyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, higgyek?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kezdődött, osztálytársak vagyunk, nekem bejön, de neki van már csaja.

Mögöttem ül, és órákon azzal szokott hülyülni, hogy a seggemet megérinti a lábáva, vagy hülyeségeketmond, mint például: rawr(szeretlek). Szoktunk együtt hülyülni, a buszon ha meglát odajön, vagy ha nem veszem észre, hogy ott van mögöttem akkor rám ilyeszt. Van, hogy megkér, kérdezzem ki, vagy volt már olyan, hogy ciki kérdése volt, amit nekem tett fel, pedig szinte bármelyik másik osztálybélinek feltehette volna. Órán beül mellém. Ha bajom van odajön és megkérdezi, hogy mi a baj ?.....

Most nemtom eldönteni, hogy ő hogyan érez, mivel a csaja is abba a suliba jár ahova mi és nem nagyom látom őket együtt.

Az osztályba amúgy már egy csomóan arról beszélnek, hogy bukik rám, a barátaim meg már azt jósolgatják, hogy mikor fogunk összejönni.

Nem szeretnék rányomulni, mert van csaja,de ez se jó így, mert ha megtudja miket csinál, az nekem lenne rossz.


Előre is köszi a válaszokat!



2018. jún. 6. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk
2018. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy állnak a barátnőjével, nem zavarja hogy más lányokkal tölti az idejét helyette? Adhatsz utalásokat, hogy nem szereted, mikor játszadoznak valaki háta mögött. Ha azt mondja nem érdekli mit gondol a barátnője, megmondhatod, hogy nem fair vele szemben amit csinál és amíg nem zárja le vele a kapcsolatát, addig ridegebben állsz hozzá.


Ha még együtt vannak és nem szakít vele, esetleg ezután eltávolodik tőled vissza a barátnőjéhez, akkor csak szórakozott veled és elég gyerekes, szóval mindegy. Egy másik lehetőség az, hogy megmondja, hogy barátként gondol csupán rád, ami szintén benne van a pakliban (az, hogy mások kiket boronálnak össze, teljesen lényegtelen), de ekkor meg legalább tisztán látod a helyzetet, megtudod mit akar a másik.

2018. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!