Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes (? ) vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes (? ) vagyok az osztàlytársamba, de elég bonyolúlt helyzetben vagyok. Ti mit tennétek? Többi lent.17/F

Figyelt kérdés

9. től iskolát váltottam, de 10. második félévében visszajöttem a régi sulimba. Az illetővel nagyon jóba vagyok, sokat nevetünk együtt..

Az egyik legjobb barátomnak is bejött, ő mesélte nekem még télen hogy sokat szoktak beszélgetni , és a beszélgetés éjszakáig is elnyúlik. Végül nem jöttek össze, hiszen az illető barátként tekint rá,és túl régóta ismerik egymást.(ezt egy màsik osztàlytársamtól tudom aki elmesélte nekem, neki pedig a kis drága mondta)


Ennek ellenére kb minden nap megölelik egymást(de szerintem ez màr csak szokàsból jön az illető részéről) Velem ez nem történik meg, mondjuk nem kezdeményeztem ilyen szempontból.

Sokat beszélgetünk osztàlyban is,messengeren is.

Személyiségileg eléggé külömbözőek vagyunk. Viszont

ha elmondanàm neki, félek hogy nem lesz ennyire közvetlen a viszonyunk.

Gondoltam arra is,hogy jobb volna ha talàlnék valaki màst helyette, de egyenlőre ha pl éjjel az ágyban becsukom a szemem egyből Őt látom magam előtt..



2018. jún. 6. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kicsit több közös témája van velem mint a haverommal(akire persze nem haragudnék soha) és sokmindent elmesél nekem a magánéletèvel kapcsolatban.Ennek ellenére nem hiszem hogy hasonlóan érez irántam. :))
2018. jún. 6. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra hogy hazi buli utan oldott hangulatba vagy "felelsz vagy mersz" játék közbe megkerded tőle h ki jön be neki az osztalyból?
2018. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondanà hogy senki...
2018. jún. 6. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!