Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy nyissak a srác felé, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissak a srác felé, aki tetszik? Nagyon szeretem. De félek kezdeményezni, sajnos.

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Talán menj oda és nyisd ki a szádat. Nem várd hogy a sült galamb a szádba repüljön
2018. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne*
2018. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
ha más nem írj rá
2018. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk egy "szia"-val.
2018. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, gondolom tini. Menj oda hozzá, szólítsd a keresztnevén - ez jó hatással lesz rá - és kérj tőle valamilyen triviális dologból segítséget, olyanból, ami az ő érdeklődési köre is (és persze a tied is). Ezen indulhat a társalgás, csak légy magabiztos, és hagyj némi titokzatosságot magad után. Innentől alakul a beszélgetés, a további csak rajtad múlik. Tuti felkelted az érdeklődését. Veszíteni semmit nem sikerül, viszont magabiztosabbá válsz. Hajrá
2018. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A nevem Linch válasza:
93%
Fizess neki egy hónap World of Warcrftot! Hülyeséget félre téve, milyen a fiú? Introvertált vagy extrovertált? Akárhogy is keres vele valami közös pontot és csak beszélj vele, és voálá. Lehet, hogy félsz de nem kell nagyon, nem harapnak a fiuk, vagy ha nagyon eltökélt vagy hívd el egy fagyira vagy valami ilyesmire (de ha így teszel nagyon nyíltan kijelented a szándékodat). Általában mennyire ismeritek egymást pl.: közeli barátok vagy csak osztály társak stb...
2018. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha félsz kezdeményezni, akkor gyakorlatilag semmit. A kapcsolatok 99%-ában a lány kezdeményez. Nem kell sok, egy pár kihívó pillantás, vagy néhány alkalommal elejtett szelíd, ám sokat sejtető pillantás, tudat alatti testbeszéd jelek. Legyél minél többet a közelében, hogy erre minél több lehetőséged legyen. A titokzatosság érzékeltetése valóban hasznos taktika, felkelti a vadászösztönt a férfiakban.

Egyébként meg vsz. ez meg is történt. Az viszont nem jó szerintem, ha már egy lánynak kell rányomulnia egy férfira. Általában nincs benne köszönet...

2018. jún. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#7!

Vadászösztön? :D Nekem az ilyenektől csak elmegy a kedvem.

2018. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!