Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Barátommal kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátommal kapcsolatos. Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy barátom,akivel mostanában beszélgetünk.8 évig osztálytársam volt.Mindkettőnknek bejön a másik.Hogy mondjam el otthon?Egy helyen lakunk,ugyhogy ha találkoznák vele biztos megkérdeznek otthon hova megyek,kivel stb.

2018. jún. 8. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem simán mondd nekik, hogy "Anya, apa, elmennék találkozni egy volt osztálytársammal, majd jövök,oké?"

Nem tudom milyen a kapcsolatod a szüleiddel, nekem így volt, mondtam nekik ha kérdezték hova megyek, hogy "Találkozok egy fiúval". Aztán mikor sokszor hallják, esetleg kapsz tőle ajándékot és mondod nekik hogy tőle kaptad stb, szerintem le fog esni nekik a dolog. Nálam így volt, és egyáltalán nem akadtak ki vagy ilyesmi:)

2018. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is simán elmondtam a szüleimnek, hogy hahó, vagy egy srác akivel találkozgatok. Elmondtam hogy ki ő, honnan ismerem stb... egyszer sem akadtak ki, kivéve mikor egy neten megismert sráccal akartam találkozni, de ez érthető is; illetve itt más a helyzet mivel már ismeritek egymást, így nem hiszem h nagy baj lenne abból hogy nem tudják hogy mégis ki fia borja az akivel a gyerekük találkozgat.:D
2018. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!