Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek a jelek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek a jelek utalhatnak arra, hogy ő is érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Röviden fogom összefoglalni, hogy miből következtetem ezeket.

A hétvégén találkoztunk először, vagyis nem csak akkor kezdtünk elbeszélgetni. Állandóan csipkelődünk egymással, mikor egymás mellett ülünk a lábunk vagy kezünk mindig összeér. 60-an voltunk abban a táborban és ebből kb a fele azt állítja hogyha együtt látott minket érződött valami köztünk. Nagyon sokat beszélgetünk, mesélt a múltjáról, én is meséltem neki. Akkor ha ettünk valamit mindig megfeleztük. És a haza vezető busz úton végig egymást néztük közben beszélgettünk, de valamikor csak néztük egymást.


De most nem tudom, mert egyáltalán nem keress (mondjuk én se őt) és kicsit zavar, de holnap fogok vele találkozni, egy helyre járunk zenélni. Meg egy a társaságunk szóval fogok vele még sokat találkozni, csak nem tudom hogy ő is ugyanúgy megkedvelt, mint ahogy én őt.



2018. jún. 9. 12:05
 1/2 egyetlen_csaszarno ***** válasza:
100%
Ezekből a jelekből még nem lehet egyértelműen lekövetkeztetni, hogy tetszel a srácnak, mindenesetre tartsátok tovabbra is a kapcsolatot, írj rá messengeren stb. Aztán majd kiderül.
2018. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm máris a választ. Amiket fent leírtam az csak egy kis része volt annak amik történtek. Probaltam olyanokat írni ami arra utalhat de nem mindent írtam azért le.
2018. jún. 9. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!