Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném tudni, hogy nektek mi a véleményetek az egesz dologról.

11 hónapig voltunk együtt az (ex) barátommal. Mind a kettőnknek ez volt az első kapcsolata. Most kedden szakított velem. Azt mondta hogy ez már nem olyan mint régen. Muszáj volt elfogadnom, bár még most se vagyok túl rajta. Minden pillanatban sírnék...stb, ami egy kapcsolat végén történik. Csütörtökön betöltötte a 18. életévét. Persze facebookon szakított velem, ezért mondtam neki hogy élőben mindja el, ha valami baja van. Találkoztunk, és rák3rdeztem. Igazából egy normális mondatot nem tudott összehozni. Csak hebegett, habogott. Utána elváltak útjaink. Tegnap a kishugom (6) elkérte a telefonom, és mindenkinek írogatott. Így hát neki is. Raktam ki insagramra egy képet is, amin boldognak tűnök. Erre kitörölt ismerősei közül, és a régi facebookomról. Viszont az újból nem. Amint látta hogy "írtam" neki egyből válaszolt, és elmesélte hogy tegnap találkozott egy lánnyal. (Tegnap lettünk volna 11. hónaposak) és hogy az mennyire csinos, mosolygós. Mellesleg 18 éves. Aki jobban illik hozzá mert nem olyan kislány mint én. És még csokit is vett neki. Én erre elkezdtem mondani neki hogy jól van, örülök stb. És hogy már neken is van valakim. (Beszélek egy sráccal, de nem igazán jön be. Túl korai nekem ez még. De megakartam bántani, ahogy ő tette velem). Monrtam neki hogy ma találkozzunk. Nem mondtam meg miért és egyből bele ment. Igazából csak a cuccait akarom visszaadni, de ha elmondtam volna neki miért akkor nem jön el. Mondta hogy nem kell a pulovere(amit nekem adott télen, hogy ne fázzak), meg az a polo amit tőle kaptam, mert csak rám emlékeztetné. Mellesleg mondtam neki hogy tiltson le az új facebookomról is, de azt mondta hogy nem akar, meg hogy nem tud.


Na szóval az igazi kérdésem hogy miért csinálja ezt? Miért kellett elmondani az új barátnőjét? Mert már semmit sem értek. Egyszerűen nem tudom lezárni az egészet... mert ha nem én írok rá, akkor ő, és néha amikor nem vitatkozunk, akkor meg olyan jól elbeszélgetünk. Barátnőim azt mondták, hogy tiltsam le én, de... az hülyeség lenne, mert minden pillanatba feloldanam.


De valamit kezdeni kellene mostmár,mert nem bírom ezt az egészet... felemészt. Minden pillanatban bőgnék, és írnék neki, hogy kezdjük újra. Ami lehetetlen. A másik pillanatban gyülölöm... tiszta szívemből. Szóval nem tudom mit tegyek... elkezdtem edzeni. Hogy mgmutassam neki mit veszített... és így a feszültség nagy részét leadom, de akkor is rossz... :((((



2018. jún. 10. 06:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Az insta képem alá azt írtam, hogy "A boldogság akkor jön, amikor nem várjuk". Amikor látta torolt es lelepett 4 órára. Ezután írta hogy talizott egy csajjal...
2018. jún. 10. 06:56
 2/7 A kérdező kommentje:
És az esik még nagyon rpsszul hogy kedden, kb a szakításunk előtt 2 órával még arról beszélt hogy 3-4 év múlva elvesz feleségül, lesznek gyerekeink. Meg hogy annyiraaaa csodálatos vagyok,meg hogy meeeennnnyirreeeee szeret....
2018. jún. 10. 07:36
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha én is írok olyat, hogy fél év múlva elveszlek feleségül mert annyira csodálatos vagy és annyira szerelmes vagyok beléd, akkor te is belém fogsz szeretni és lezárhatjuk végre ezt a hülyeséget az exeddel?
2018. jún. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le te, és ne foglalkozz vele. Így csak magadnak okozol fájdalmat.


Még elég friss a dolog, egy ideig még rossz lesz. :( Ő nem vett téged komolyan (le is kislányoz...), úgyhogy nem éri meg, hogy vele foglalkozz. Ne akard megmutatni neki mit veszített, mert ezzel csak magadat kergeted őrületbe. Ha edzel, magadért tedd. Egyébként nagyon jó levezetni a dolgokat a mozgás, tapasztalatból mondom, és a közérzeted is jobb lesz, ezis segít majd.


Azért csinálja ezt, mert tapintatlan, és egy kis hülye. Ezt nem lehet úgy, hogy beszélgetsz vele...

2018. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van... (második) Ma már lefogom zárni az egészet. Az utolsó dolgait visszaadom és ennyi... ha neki nem voktam elég fontos, akkor nekem se lesz ő. :(
2018. jún. 10. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj a testednek amikor kirakod a magánéleti problémàidat az internetre.Mellesleg ki kíváncsi a a szakításodra nem egy lessz még az életed során.u.i amúgy ha új barátot keresel tudom ajánlani a helyesírási szótárat.
2018. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sajnálom hogy vétettem pár helyesírási hibát. :) De most ez az utolsó bajom.
2018. jún. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!