Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel sokat beszélgettem mint egy barát Egyszer csak messengeren elkezd beállítani sziveket és azokat küldözgeti eddig csá volt a köszönés már szia és akkor még olyant se mondott hogy jóéjszakát Ezt most minek vegyem Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Sziveket manapsag a fiuk is kuldozgetnek egymasnak (bar ahogy sokan kineznek,lehet hogy szerelmesek). Nekem is tobb lany baratomnal rozsaszin a chatfej es sziv van beallitva ,mert az tetszik nekik.

Lehet ,hogy valakinek elo akarja adni ,hogy van palija ,ilyenkor kuldozget neked sziveket ,aztan screenshotot csinal ,kitakarja a neved meg a keped es elkuldi valakinek ,hogy lassa milyen f∆sza kapcsolata van.

Ha minden elozmeny nelkul csinalj akkor nemhiszem,hogy hirtelen szerelmes lett beled.

2018. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy szerelmes beléd. Szerintem csak tetszel neki.
2018. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elegge egyertelmu..de.miert nem kerdezed meg?
2018. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Válaszoló

Nem hinném hinném elküldözgeti másoknak nem szokott másokkal irogatni és nem volt még fiúja. Sokak most azt hiszik idióta vagyok hogy ezen mit nem veszek észre. Azt hittem ez ilyen "lány dolog". Ahányszor találkozunk úgy néz rám mintha embert se látott volna és keresi a kifogásokat hogy hozzám érhessen

2018. jún. 10. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy minimum tetszel neki, de lehet hogy beléd szeretett egy kicsit. beszéld meg vele. (de ha nem zavar, akkor ezt éreztesd is vele, nehogy megijedjen h valamit rosszul csinált vagy megbántott téged stb)
2018. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!