Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ahhoz, hogy megőrül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ahhoz, hogy megőrüljön, iszonyatosan szeressen engem?

Figyelt kérdés

16/F

Csak normális válaszokat, és igen én avgyok a fiú én szeretném, hogy nagyon akarjon engem. A barátnőm olyan lány, aki nem “mutataja” ki annyira ha szeret valakit, de mégis lehet érezni, mint egy lélektárs, de én azt szeretném, hogy ő puszilgasson, ő fogja meg a kezem, ő kezdje a csókot(+ba nem is szeret smarolni xd) satöbbi... Hogy érjem el, hogy ezek beteljesüljenek?



2018. jún. 10. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már önző! Te vagy a férfi neked kell kezdeményezni a dolgokat haver ne várd el, hogy a csaj csinálja...
2018. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Leginkább sehogy. Talán idővel.
2018. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és még, mondta az egyik Exénél, volt olyan, hogy agyára ment, annyira szeretgette, hasonlo ez nalam is, de ha ő nem teszi velem akkor mi ertelme? Hogy erjem el? Valaszokat elore is koszonom!
2018. jún. 10. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Másik lány.... Ne akard megváltoztatni...
2018. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1

Épp ezaz, én csinálom de ő nem!!! Nem mutatja ki, sot ha nyomulok meginkabb neha nem is engedi, szoval ez mi? en csak azt akarom, hogy o pusziljon, ne en ot vagy csokoljon.

2018. jún. 10. 22:04
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 Hogy ertve h masik lany? Nem akarom megvaltoztatni, de en halal bele szerettem, es ois belem de ez igy nekem nem menne tovabb
2018. jún. 10. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tudod befolyásolni:)
2018. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ő nem kíván/vonzódik hozzád annyira, hogy többször közeledjen hozzád, ezt sehogy sem fogod elérni. Nem lehet kierőszakolni a vágyat. Vagy van, vagy nincs.
2018. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én épp azt szeretem ha egy fiú csinálja ezeket. mintha én lennék a kedvenc plüsse :)

Annyira furcsa (vagy inkább gáz), hogy a lány csinálná ezeket. Nem vagy te kisfiú! A lányok nem ezért vannak oda. Te kenyesztetsd, te szeresd. A lány majd viszonozza ahogy tudja. Szerintem ez a normális.

2018. jún. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,aki szerelmes vagy legalább is szereti a másikat az alapjáraton szeret csókolózni a párjával és puszilgatni Őt meg megfogja a kezét a másiknak szóval ,ha ezért neked küzdeni kell az már nem igazán okés..xd 16/L
2018. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!