Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy a barátom legyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, akibe full szerelmes vagyok. Sajnos ő 2 éve nem viszonozza az érzéseimet. Egyre többet gondolok rá, minden kis utalással halmozom el, nevetek a viccein, de minden hiába. Azt szeretném, ha Ő lenne a barátom. Majdnem minden éjszaka róla álmodok, hogy járunk, de Ő nem akar.

2018. jún. 11. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nem akar? Beszéltél már vele erről? Feltételezem nem.

Amúgy ha 2 év után is tart nálad ez az állapot, nagyjából biztos vagyok benne, hogy ez már nem arról szól, hogy "fullra szerelmes vagyok", hanem szimplán zavar, hogy nem vesz észre, és csak azért is el akarod érni, hogy járjon veled. Hidd el, ha összejönnétek, hamar ráunnál.

2018. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, szerelmet vallottam neki, még Valentin napon, de visszautasított. Ja, és ha összejönnénk nem tudnék beteli vele.:)
2018. jún. 11. 08:24
 3/13 A kérdező kommentje:
Valaki? Ma lesz az év végi szerepem vele, segítség!
2018. jún. 11. 10:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Beszelj vele megint de ne egybol szerelmet vallj mint multkor

Kerdezd meg hogy neki mi a velemenye egy kapcsolatrol

Aztan a legvegen megemlitheted neki magadat h mkt erzel

2018. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, de mint mondtam, tudja, hogy beleszerettem, de az első ötletet talán használni fogom. Az is a baj, hogy az osztálytársaim engem meg őt is cikizik(őt nem tudom miért), ezért nem mer velem beszélni.
2018. jún. 11. 10:12
 6/13 anonim ***** válasza:
csinálj úgy mintha már nem foglalkoztatna a dolog.
2018. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem lehet, mert nem tudok, és egyébként is senki nem hiszi el, az egész osztályom azon lovagol, hogy beleszerettem abba a fiúba.
2018. jún. 11. 11:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Drágám, ha nem szeret, akkor nem. Nem szoríthatsz kést a nyakához, fogadd el! Ez nem így működik...
2018. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ez olyan nehéz! Egy ideig azt hittem már nem szeretem,de egy idő után újra összerándult a gyomrom, ha megláttam, és melegség öntötte el a szívem.
2018. jún. 11. 13:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, én is voltam ilyen helyzetben, általános iskolás 8 évem ment rá arra, hogy folyamatosan azt figyeltem mit csinál, kivel van, ráadásul legjobb barátok is voltunk. Egyszer majdnem össze is jöttünk, de aztán az utolsó pillanatban visszalépett, mert nem akart szánalomból összejönni velem. Végig tudta, hogy tetszik nekem, együtt táncoltunk a bálban, aztán egy középiskolába is kerültünk, de nem egy osztályba, én pedig szépen, lassan kiszerettem belőle és már egy jó ideje barátom van - nem ő.


Amíg minden nap látod, tudom, hogy rossz, de szerintem neked sem lenne jó, ha szánalomból jönne össze veled. Ne akard magadat ráerőltetni, azzal csak jobban eltaszítod.


8-as voltam.

2018. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!