Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érezhet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulinkban, aki nagyon tetszik. Nem oszttársam, de minden nap látom a folyosón, az ebédlőben vagy a buszon. Mostanra ilyen közös napi program lett, hogy ha találkozunk megbámuljuk egymást. Ilyenkor vagy mindketten elkapjuk a fejünk vagy fél percekig nézzük egymást.

A srác amúgy kicsit visszahúzódóbb és csendesebb. De hallottam beszélgetését és ugyan olyan perverz, mint én:P

Viszont nem tudom, hogy érezhet e valamit vagy csak úgy bámul meg. Esetleg hogyan tudnék közeledni hozzá?

Az értelmes válaszokat köszönöm:)



#szerelem #iskola #tiniszerelem #randomsrácafolyosórólXD
2018. jún. 11. 14:51
 1/2 anonim válasza:
68%

köszönj rá

írj rá stb...


én most 22 vagyok és annyi csaj volt akinek utólag derült ki hogy anno full bejöttem

de mivel basztak szólni vagy jeleket sugározni felém így egyikkel sem lett semmi

ugyan ez volt néztük egymást stb... de semmi extra


egy srác nehezen dönti el hogy most azért bámulod mert gyökérnek tartod vagy azért mert tetszik

és bizony mi sem akarunk pofára esni

2018. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy kiszúrta, meglepődött, hogy te bámulod, és azon csodálkozik:) Amúgy szerintem simán tetszhetsz neki; mert feltűnően sokáig minek foglalkozna veled, minek foglalkozna a bámulásoddal. AMúgy még lehet az is, hogy valamennyire tetszel neki, de annyira nem , hogy el tudna veled valamit képzelni. De az is lehet, hogy nagyon tetszel neki, ha rendszeresen bámul, és nem próbálja eltitkolni, letagadni, palástolni nemtom. Ha rendszeres a nézés mindkét oldalról, akkor szerintem lehet, hogy lesz ott valami. Szerintem menj oda hozzá, beszélj vele; de ne támadd le így rögtön, hogy "Tetszem neked?" hanem csak úgy kérdezd meg, hogy mi újság, vagy valami, milyen napja van; de azt pl már ne, mert elsőre az megint sok, hogy meséljen valamit magáról, mert az viszont már konkrét vájkálás az életében; hanem csak úgy valahogy finoman dumálj vele. Milyen órája lesz, mi volt előtte, utána mi lesz, ki tanítja, kinek az osztályába jár mint osztályfőnök stb. Ilyen kis átlagos, elsőre nem annyira személyes dolgok pl jók lehetnének szerintem, amivel még nem kutakodsz, nem vájkálsz. Csak valahogy jelezz neki, hogyha szeretnél tőle valamit; lépjél felé, lehet , hogy bátortalan; vagy ő még várja pl a számára megfelelő alkalmat; amíg késznek érzi magát, hogy megszólítson. De lehet, hogy neked előbb jön el az alkalom, akkor nyugodtan szólítsd meg. Még olyat is lehet, hogy esetleg félrehívjátok egy barátnőddel, hogy van-e néhány perce; vagy valami, vagy hogy a barátnőd szeretne téged bemutatni neki; mondjuk az már lehet fura lenne, ha már lényegében ismeritek egymást, na mindegy, nem tom. Hogy "ő itt az én barátnőm, Xy, nagyon aranyos, rendes lány", és akkor utána otthagy titeket kettesben, mert már félre lett hívva előtte a barátaitól.
2018. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!