Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szerelem lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem lenne?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elkezdtem valami furcsát érezni a fiú iránt.Nem járunk egy osztályba,de egy évfolyamon vagyunk.Eleinte semmit nem éreztem,aztán egyszer egy órán elnevette magát és zavarba jöttem.Ez így utolsó hónapra teljesedett ki.Pl:Van mikor minden percben mellette lennék.Egyébként a voltakkal ellentétben vele tök nyugodt vagyok,de ha ott van magamtól nem jön a számra szó.Az is bántott utólag,hogy nem tudja meg sosem,hogy nem közömbös már nekem.Alig találkozunk a héten és,ha nem jön,pl szerdán,akkor csalódott vagyok.Van,amikor eszembe se jut,tök jól elvagyok,de van mikor majd meg őrülök,csak rá gondolok.Ha meg megjelenik,akkor olyan jól néz ki,hogy zavarban vagyok.Van mikor szemezünk,akkor van mikor zavarba jövök és másfelé nézek,van mikor kötözködik,direkt hergel,de van olyan,hogy észre se vesz.Ma is kerestem a a szemkontaktust,kézfogás is volt.Nem tudom,mi van velem,de már így is csak ez a hét van.Utána augusztusig nem is látom.Ha meg elakar mondani neki,mi a helyzet,sose sikerül.Valaki mindig közbelép.

2018. jún. 11. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kevered a szerelmet a vonzalommal.
2018. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!