Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most komoly?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Az most miért olyan nagy bűn,ha megírtam neki levélben az érzéseimet és a padján hagytam,hogy olvassa el utoljára.Ez nem is rendszeres,csak azt akartam,hogy tudja,mert elmondani nem mertem neki.De páran ezt is felfújták.Persze volt eszem és név nélkül írtam.Itt már lassan a szerelmes levél is tilos..

2018. jún. 12. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tilos de csak elbaszol vele mindent. Nem bevallani kell hogy Szeretlek János! Hanem jeleket mutatni hogy lássa érdeklődsz utána nem csak barátilag stb. Nem értem mi lett az emberekkel.
2018. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van,de én ezt csináltam,de ő mégis még csak nem is gyanítja.Vagyis néha azért úgy tűnik ő is érdeklődik irántam,közel akar lenni hozzám,szemezés,kézfogás,beszólogtás,amikor elküldeném visszajön,rám mosolyog,annak a jelét mutatja,de van mikor meg semmi.

Van,aki szerint az,mert ma szünetben egy teljes osztály őt kereste a levél miatt.

2018. jún. 12. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye ez első osztály? Mert ez már második osztálytól is gáz.
2018. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adom a 3. válasszolót. Igaza van :)
2018. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranka szeretlek, de Csengo zolival megcsaataaa....valahol a mezo vegen vartalak
2018. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó most le lehet szólni,de nekem nem könnyű beszélni azzal,akit szeretek.
2018. jún. 12. 15:34
 7/7 SaJt01 ***** válasza:

Könnyebb a dolgod ha lazán kezeled.


Annyi ostobaságot csináltam és annyit gyötrödtem egy-egy lányon hogy azt megszámolni sem tudom. Nem olyan komoly a helyzet mint amilyennek tapasztalod.


Képzeld el hogy most éppen mész a hullámvasúton. Nem tudod mi lesz, nem tudod mi van, fenn-lenn, kit érdekel amikor az egész tök jó! Aztán leszállsz, hánysz eggyet, és mész tovább a vidámparkban.


Szörnyen hangzik de a legtöbb ismerösömmel ez játszódik le kissebb-nagyobb idö intervallumokban.


NEM AZT MONDOM HOGY ne legyél szerelmes, hanem azt hogy ne vedd véresen komolyan. A hülye srác nem kapcsol? Ö problémája, most veszít egy egy szuper lehetöséget.


Kezeld lazán

2018. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!