Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Részletesebben lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap voltunk pár barátnőmmel a mekiben és volt ott egy srác aki nagyon megtetszett. Később kiderült hogy a srácot az egyik legjobb fiú barátom ismeri,mert egy suliba járnak. A kérdésem az lenne,hogy (mivel nem tudom kiverni a fejemből a srácot) hülyeség lenne-e megkérni a legjobb barátomat hogy kérdezzem rá a srácnál a dologra,hogy mondjuk tegnap mikor volt a mekiben akkor felfigyelt-e egy lányra/tetszett-e neki anélkül hogy elárulná kiről is van szó. Ha a srác azt válaszolná hogy nem akkor úgyis mindegy,mert nem tudta meg ki vagyok,ha meg azt hogy igen akkor lehetne továbbvinni a dolgot. Szóval hogy hagyjam inkább,mert lehet hogy csak beégnék vagy egy próbát megérne? Vagy ha ez az ötlet nem is jó,akkor tudtok mást mondani hogy hogyan tudnék vele kapcsolatba kerülni?

2018. jún. 12. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy próbát szerintem mindenképp megér :D

Már persze, ha bízhatsz annyira a haverodban, hogy nem kotyogja ki

2018. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!