Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tippek, hogy mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalinkaszáljel kérdése:

Tippek, hogy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba, és ő nagyon menő, én meg csak egy átlagos lány vagyok, de azért szerintem szép. Matekon egymás melletti padban ülünk, és egyszer nagyon közel állt meg előttem. Honnan tudom hogy szerelmes-e belém, illetve mit csináljak, hogy esetleg tetszek neki?

2018. jún. 13. 10:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fontos lenne, mert lehet hogy szerelmes belém. 😍
2018. jún. 13. 10:45
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Miből gondolod, hogy szerelmes beléd? Csak azért mert egyszer közel állt hozzád az nem azt jelenti.
2018. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondom LEHET. Meg amúgy ez most lényegtelen, a kérdésem szempontjából.
2018. jún. 13. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
:) aranyos vagy, hogy ilyen kis jelekből azt feltételezed szerelmes lehet beléd. Nos még ha nem is az, attól még bírhat téged. Beszélgess vele, legyetek baráti viszonyban, csináljatok közös programokat és előbb utóbb összejön valami.
2018. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha szerelemes lenne beléd akkor azt észlelnéd. Nem csak egyszer közel állna hozzád. Csak beállt eléd és kész. Órán folyton rád nézne, többször hozzád érne, beszélgetne veled. De így kétlem hogy bármit érezne irántad.
2018. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Orán szokott rám nézni, meg van amikor együtt nevetünk valamin.
2018. jún. 13. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nyílván rád néz, de nem úgy gondoltam. Hanem hogy bámul nagyon sokáig. Az meg hogy nevet, hát biztos hogy a haverjaival is szokott nevetni attól még nem szerelmes beléjük. XD
2018. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor válaszolnátok a kérdésre? Mit kéne tennem NEKEM?
2018. jún. 13. 12:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmit. Ha a fiúnak bejössz úgy is kezdeményezni fog. Ha meg nem jössz be neki akkor tök mindegy mit csinálsz. Ha viszont nagyon nem bírsz magaddal akkor kezdj el vele beszélgetni. Legyél vele sokat. Bár ha nem érdeklődik irántad akkor max barátzóna.
2018. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban "nagyon menő", akkor már rég oda állt volna eléd, ha szerelmes lenne.
2018. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!