Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy elfelejtse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elfelejtsem? (Legalább csak a nyári szünetbe)

Figyelt kérdés
Van egy lány az évfolyamomból aki már lassan másfél éve tetszik és én is lány vagyok.Ez a lány már az elején megtudta,hogy én nekem ő nagyon nagyon bejön de szart a fejemre.(Valószínűleg,mert hetero és 1 éve van pasija) és tavalyi nyári szünetet is végig szenvedtem,mert hiányzott és most belegondolok,hogy holnap látom utoljára(vagy az is lehet,hogy ma láttam utoljára)és legközelebb szeptemberbe látom akkor egyszerűen sírhatnékom van és nincs kedvem semmihez legszívesebben egész nyáron a sötét szobámba lennék.Mit csináljak,hogy jobb legyen a nyári szünetem?(Mondjuk ma eléggé nézett engemet ez a lány,nem tudom miért pedig sokszor észre sem vesz)Tavaly volt 4hét gyakszim ott egy picit kitudtam verni a fejemből de utána meg nagyon rossz volt.Most is lesz 4hét gyakszim de tudom,hogy a pasijával lesz belebolondulok...:(Hogyan felejtsem el vagy legalább csak a nyári szünetbe?

2018. jún. 13. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Ha már ennyire csaj mániás vagy, miért nem próbálsz meg ismerkedni olyan csoportokban, ahol biszexek vannak?

Nem hinném, hogy bejössz neki, csak gondolom irritálja a gondolat, hogy lesed. Senki nem szereti ha csak úgy lesik őket.

2018. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az illető lány hetero, ezért ígyse-úgyse jönnétek össze, nem igaz? Próbálj meg ismerkedni másokkal.:) Én netes társkeresőket javaslok, mert élőben nehéz eldönteni a lányokról (meg bárkiről) a beállítottságukat.
2018. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is kb ez van. Volt egy lány aki bejött és elmondta hogy ő is meleg és bejovok neki és aztán együtt voltunk kb 2 honapig viszont róla senki nem tudta h meleg és félt hogy kiderül és emiatt szakított velem és mondta hogy legyünk csak baratok. De én nem a barátja akarok lenni. És most év vége van és mivel 8. Os vagyok ezért jövőre mindketten más gümőkbe megyünk és szerintem nem fogom soha többé látni pedig ha tehetném egész nap csak őt néznem mert annyira csodálatos és tökéletes. És mikor meglátom mindig bekonnyezik a szemem mert tudom hogy ő nem akar engem és hogy tobbet már úgyse lesz semmi köztünk.

Ez egy kicsit nyálas lett de ha szeretnéd beszelhetunk meg priviben

2018. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gimibe*
2018. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan ez volt velem is...Én már kezdem elhanyagolni a gondolatát, de tudom, sose találok olyat, mint ő vagy egy tíz évig...17/L
2018. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!