Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez tényleg szerelem? Van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg szerelem? Van esélyem?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban jött suliba egy új fiú, aki akkor szinte minden lánynak tetszett. Elmúlt, de most megint nagyon tetszik kb 3 hete. De most úgy érzem sokkal jobban vonzódom hozzá mint eddig. Ő 14, én 12 (én 6, ő 8. osztályos). Pár hete még csak azt hittem hogy ez el fog múlni, de most hogy belegonfoltam hogy már csak egy napig láthatom (mert holnap vége a sulinak ő meg ballag), olyan szinten elsírtam magam és annyira szomorú lettem, hogy többé nem láthatom, és ha holnap beszélek vele vagy nem tudom-elég visszahúzódó vagyok-akkor talán még van esélyem de szerintem nagyon fiatal vagyok hozzá képest, és neki idősebb lányok valók. De nem fogom tudni kibírni úgy hogy nem láthatom többé. Soha. Nem tudom mit kéne tennem. Ez igazi szerelem? És lehet még esélyem szerintetek?

2018. jún. 14. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
igazi szerelem, de ne aggódj lesz még ilyenből egy tonna. szaladj kérd el a fészbukját és mondd meg neki ha akar akkor fűzhet a nyáron, sőt, még egy fagyira is meghívhat.
2018. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem merek vele beszélni! Az ő osztálytársai, meg az enyémek is kiröhögnek ahogy ismerem!
2018. jún. 14. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor ird le egy papírcetlire, azt rakd be egy leragasztható borítékba és nyomd a kezébe valami váratlan pillanatban :) aztán meg mosolyogj rá és sprintelj el :)
2018. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám. Mindig ezt tettem, aztán nyáron belezúgtam valaki másba.
2018. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De O most tenyleg nagyon...😍 Nyaron nincs is suli, senkivel nem talizok szinte..kibe zugnek bele?
2018. jún. 14. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!