Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki egy evvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki egy evvel kisebb mint en, es neha ad olyan jeleket mintha tetszenek neki, de nem vagyok benne biztos. Vajon tetszem neki? Tobbi LENT!

Figyelt kérdés

Szoval egy suliba jarunk ,es nemreg volt egy kirandulas ahova az o osztalya is jott , igy egyutt voltunk.Sokat beszelet velem , hozzamszolt,meg ilyenek.Sot egyszer bejott a mi szobankba es jot beszelt velem meg szobatarsaimmal.Tudja a nevem,sokszor megerint,beszel velem,ebbol nekem az esik le h bejovok neki.De ma rairtam messengeren , hogy szia de nm valaszolt,semmit se irt,csak egy fura jelet kuldott.Azt hallottam hogy mas tetszik neki,de nm tudom azt alhinni.Szerintetek abbol hogy sokat beszel velem meg megerint,stb...bejovok neki?De miert nem ir?Ez mit jelent?Erez irantam valamit?Mit gondoltok?Tetszem neki?Komolyan gondolja?Egyutt akar velem lenni?Szerelmes belem?


Kerlek gyorsan valaszoljatok.Koszonom !



2018. jún. 15. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem egy évvel kisebb, hanem egy évvel fiatalabb. A nyelvtanoddal törődj kicsit jobban és ne a kamu szerelmeddel.
2018. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy homokos...
2018. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak azt akarja, hogy megbízz benne és elmondj neki minden személyeset, így később hátba tudjon támadni.
2018. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!