Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Visszautasított", de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Visszautasított", de még egyszer megpróbálni? Vagy hogyan tudnék túllépni, ha nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
A sztori, hogy még a gimi utolsó évében megtetszett az egyik osztálytársam.Elkezdtem kiépíteni a kapcsolatot, és hát egész jó barátok lettünk. Gimi után szétváltunk, nem egy egyetemre mentünk, de tartottuk a kapcsolatot és találkoztunk is sokszor, volt egy pár közös program. Egyre jobban beleszerettem, amikor egyszer erőt merítettem és elmondtam. Neki nehezebb kapcsolata volt előzőleg és azt mondta hogy még keresi magát, nem mer egyelőre belemenni semmi komolyban. Ezt tiszteletben tartottam, nem is cseszegettem vele. De mindeközben én nagyon nem tudtam kiverni a fejemből. Ugyanúgy szeretem. Még mindig barátok vagyunk, sok közös programmal, beszélgetéssel. Megéri még egyszer megpróbálnom, most nyár elején pl (előző eset február legvégén volt)? Vagy ilyenkor jobb hagyni az egészet? Csak tényleg szeretem és mindent megtennék érte/boldogságáért, így ha még mindig nem menne bele, nem tudom hogyan dolgoznám fel. Meg belemenni egy kapcsolatba, ahol kezdetben nem szerelmesként lépsz bele, hanem csak hogy megpróbáld hogyan működik, meg ha már összejön akkor tovább lépni az előző lányon, de mind eközben szerelmes vagy abba az előző lányba. Lényegében kezdetben a reménytől és az ürüggyel hajtva, hogy eltudd feledni azt a bizonyos előző személyt. Szóval ez az eset hogy működne szerintetek?

2018. jún. 15. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg varj par honapot, legyetek nagyon sokat egyutt.
2018. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adamo20 válasza:
Légy sokat vele
2021. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!