Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Tegnap részt vettem vendégként egy barátnőm ballagásán.Volt ott egy fiú akire felfigyeltem. A nevét is tudom mivel nagyon sok díjat kapott és ott nyilván mondták. Barátnőm (volt) osztálytársa a srác be is akart neki mutatni de mire sort kerítettünk volna rá a fiú elment. Bejelöltem facebookon vissza is jelölt. Mit írjak neki ezután?

NYILVÁN A "SZIA" UTÁN



2018. jún. 16. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy ,milyen napod volt
2018. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg érdeklődni iránta, de ne a sablonokkal: "mizu" "hogy vagy" stb. Ezek annyira erőltetettek, és úgyis tudod, hogy mi lesz rá a válasza. Nem írtad, hogy mikre kapott díjakat, de ha ráírsz, akkor inkább erről beszélgessetek, ne a semmiről. 16/L
2018. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálj a sok díjhoz.
2018. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, hogy hallottad mennyi díjat kapott, milyen ügyes, ezzel mit tervez a jövőben kezdeni.
2018. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te tapadós kis picsusz
2018. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!