Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi "mutatja azt" hogy ha 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi "mutatja azt" hogy ha 1 diák szerelmes a tanárába? Milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Lany vagy fiu?
2018. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekkel járhat, és azzal, hogy a tanár fegyelmit kap, és ki is rúgják, és nehéz az esély, hogy máshová felveszik...m
2018. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy diák szerelmes a tanárába akkor sokat van a közelebén, mindig keresi a társaságát, órán is mosolyog vagy felnevet ha bent van, ha ránéz arra a diákra a diák mosolyog vagy elkapja a tekintetét, a diák mindig véletlen találkozásokat csinál a tanárjával, ha kicsit félénkebb akkor nem sokszor néz a tanárra és ha a tanár ránéz a diákra akkor a diák elkapja a tekintetét.

De sok nonverbális jel van még...

Neten keress utána és meglehet tudni.

2018. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És ha járnak akkor kirúghatják a tanárt és nem lehet többé tanár egyik iskolában sem.

+ a diák szülei feljelenthetik a tanárt.

Meg ezért börtönbe is kerülhet a tanár.

2018. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az, hogy beleszerettem egy tanáromba, nem volt látható a külvilág számára, mert cikinek éreztem, ezért magamban szenvedtem.

Egyébként én a következőket éreztem, amikor szerelmes voltam a tanáromba: minél többet akartam látni, vártam az óráit, az óráin dolgoztam, figyeltem, jó voltam a tantárgyból, itthon nézegettem a Facebookját vagy az iskola honlapján régebbi képeket róla, picit álmodoztam, aztán meg sírtam, amikor el kellett mennem az iskolából. Sokat gondoltam rá, legszívesebben róla beszéltem volna egész nap, imádtam, amikor mesélt valamit és ő volt a példaképem.

Ez tapasztalat.

Ha tanár-diák összejön (középiskolában vagy áktalános iskolában) és ez kiderül, a tanárt kirúghatják, a gyereknek nagyon kellemetlen lesz utána, beindul a pletyka stb.

Ha ez a kérdés rád vonatkozik, azt tanácsolom, szeresd a tanárod, ez természetes dolog kamaszkorban, nem vagy egyedül, álmodozt, de ne akarj vele összejönni, mert annak valószínűleg nem lesz jó vége.

2018. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!