Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kérdezi meg tőlem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi meg tőlem az egyik barátnőm nevét?

Figyelt kérdés
Jó ez elég hülyén hangozhat, de van egy srác aki bejön nekem, és tudja, hogy az XY-nal jóban vagyok, majd megkerdezi ennek a lánynak a nevét..Nem tudom mi a célja, mert én tényleg jóban vagyok ezzel a lánnyal, és ő ezt biztosan látja....És nyilván tudja,hogy el mondanám a baratnomnek, hogy ez a srac erdeklodik iranta..ez a celja szerintetek, hogy a barátnőm megtudja, hogy érdeklődik iránta?

2018. jún. 17. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Csak ki hasznal h kozelebb keruljon hozza
2018. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy téged akar lekoptatni, de lehet az is, amire gondoltál, hogy el szeretett volna indítani egy kis megfontolást a barátnődben rajtad keresztül, hogy te lennél a postás, "postáznád neki, hogy érdeklődik iránta (leány iránt a srác), és akkor a csajszi el kezdene gondolkodni, hogy bejön-e neki az a srác. Szóval ez egy ilyen burkolt figyelemfelkeltés lenne a lány felé a sráctól, hogy általad felhívja a srác saját magára a figyelmét, de nem konkrétan megkért, hogy adjál át neki egy üzenetet; csak elültette a bogarat a füledben, és arra számít, hogy esetleg még ki is sülhet valami a másik csajjal. De lehet mind a kettő egyszerre is; hogy téged lekoptasson, a másik csajnak meg felhívja a figyelmét, felkeltse az érdeklődését. De lehet az is benne van, hogy dörgölőzne hozzád, hogy kipuhatolja pl hogy a lány milyen zenét szeret, mik a hobbijai meg ilyenek. Bár, szerintem ez nincs benne , ez a legutóbbi, nem ennyire komplikált. Hát szerintem az elsődleges célja; vagy lehet, hogy az egyedüli célja is; most arra gondolnék, hogy talán az egyedüli célja, hogy rajtad keresztül próbálja megközelíteni a lányt; tehát tényleg figyelemfelkeltés; hogy érdeklődést akar ébreszteni saját maga iránt; de nem te tetszel neki, hanem a barátnődet szemelte ki; csak nem tudja, hogy szóljon hozzá; akár még az is benne lehet, hogy később mégegyszer megkeres, megkörnyékez téged, hogy megpróbálja kipuhatolni, hogy mit mondott róla a csaj, a csajnak vajon bejön-e ő; csak nem merte ilyen nyíltan feltenni ezt a kérdést; hanem burkoltan indított útjára valamit. De én amúgy nem gondolok itt semmiféle kihasználást, egyszerűen csak közeledni, közelebb kerülni szeretne a barátnődhöz, és ez volt neki az első lépés, mert bátortalan.
2018. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Mert akkor nem mer próbálkozni, ha "beégne", tehát ha megtudja, kideríti, hogy mégsem tetszik a csajnak, akkor már eleve nem is próbálkozik be nála, mert nem akar arcraesni.
2018. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi srácok, de én se ismerem nagyon a srácot, és semmi olyat nem csinálok, amiböl azt gondolná, hogy bejön nekem..
2018. jún. 17. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem UGYANEZ történt vagy 8 éve. A srác a barátnőm iránt éedeklődött, és mivel én mindkettejükkel jóba voltam, rajtam keresztül akart közelebb kerülni hozzá. (Sikerült is, több évig együtt voltak)
2018. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor miert kerdezte meg egy masik baratnomtol, hogy mikor van a szulinapom?
2018. jún. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!