Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány akit alig ismerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány akit alig ismerek nemrégiben szerelmet vallott nekem. Megkérdezte, hogy járunk-e. Ő kb.400 km távolságra él tőlem. De szerinte ez nem akadály. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lényeg az,hogy én is szeretem,de nem tudom mitévő legyek.Kértem tőle egy pár nap gondolkodási időt,hogy válaszoljak.Én még nem igazán érzem magam késznek egy párkapcsolatra,pláne egy távkapcsolatra. Kérlek benneteket segítsetek.Nem akarom összetörni a szívét.Köszönöm.

2018. jún. 17. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy érti hogy nem akadály 400km ? Majd ő megy hozzád vagy fizeti hogy elmenjél hozzá?
2018. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha TÉNYLEG szeretitek egymást nem akadály.. De ha bizonytalan vagy szerintem ne menj bele
2018. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj bele, 400 km nagykn sok.

Nem lesz tartos kapcsolat...

2018. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te döntöd el. Vagy most töröd össze a szívét hogy nem vagy később (te vagy ő) szakít a másikkal a távolság miatt.
2018. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok vele járni,de nagyon öngyilkos típusnak tűnik.
2018. jún. 18. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Jézusom... Akkor intézd el hogy megutáljon és ne akarjon veled lenni
2018. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg van,azt mondom neki meleg vagyok.
2018. jún. 18. 15:07
 8/11 anonim válasza:
Nekem a távkapcsolatom 2 hónapig tartott. Valójában 2 és fél, de az a fél hónap inkább a "leépülési idő" volt. Ne menj bele szerintem.
2018. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nagyon nem jó ötlet. Főleg, ha nem összeszokott párosról van szó.Mondjuk akik évekig együtt vannak és közbejön pár hónap ilyen távkapcsolat, azt megéri, sőt meg kell próbálni, de így, nincs is alapotok, ilyenre nem lehet építeni.
2018. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem beszélve a 400 km-ről. Az ország két végében laktok? Hogy ismerkedtetek akkor meg?
2018. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!