Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy fiú elhív...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú elhív titeket randira de ti visszautasítjátok őt a kinézete miatt (ami teljesen jogos), de ő ezen változtat, lennétek e hajlandó adni neki egy második esélyt? Vagy az hogy már egyszer nemet mondtatok örökre nemet jelent?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy:

-Jól kijöttetek ezelőtt, csak a kinézete volt a probléma.

-Elfogadta a visszautasításotokat, nem zaklatott hetente.

-Nem azért változtatja meg a külsejét mert veletek akar összejönni, hanem mert szeretne magán javítani.(itt a hajra/öltözködésre/edzőterembe járásra gondolok)



2018. jún. 17. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhetőnek tartom.
2018. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a változás tetszene, természetesen adnék a srácnak még egy esélyt. De tegyük fel, hogy én is látom hogy a srác jóképű, azonban még így sem az esetem. Sajnos megesik. Ha ilyesmi történne se vedd magadra, mindenkinek más az ízlése :)
2018. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha valakit szeretek, nem azert teszem mert jol nez ki, de ha valakinek ez szamit, akkor persze adhat masodik eselyt.
2018. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kell generálnod a dolgokat, h azt higgye ő választott, nem pedig te. Amíg ez nem m1, csak áldozat leszel, függetlenül attól, h tudsz róla vagy sem.
2018. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszát nem nagyon értem, el tudnád máshogy mondani?
2018. jún. 20. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!