Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba akit nem ismerek de tudom hogy hivják. Hogy írjak rá?

Figyelt kérdés
Nem akarok sablonszöveget,hanem valami hihetőt akarok írni...ti hogy ismerkedtetek meg a párotokkal akit nem ismertetek azaddig?

2018. jún. 17. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Írj egy szép névjegykártyát elérhetőséggel! Menj oda hozzá, köszönj, mondd el, honnan ismered, és hogy szeretnél vele beszélgetni, ha van kedve. Még pár mondatot válthattok, ami adódik. Add oda a névjegyedet, és köszönj el.
2018. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
5letes!
2018. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte! Írd meg, hogy szimpatikus és szívesen megismernéd. Ennyi.
2018. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tetszett meg egy srác, hogy kb csak a nevét tudtam. Később összefutottunk egy buliban, ahol nem beszéltünk meg semmi kontaktus nem volt, másnap pedig ráírtam hogy ő volt e ott tegnap (igen NAGYON átlátszó duma). 3 éve együtt vagyunk :)
2018. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!