Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni az ilyen esetekben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy meleg vagyok, és kerültem már többször is olyan kínos helyzetbe, hogy egy lány "közelebb" akart kerülni hozzám/ a barátnőm akart lenni. Egy szerelmet is vallott.

A kérdésem az hogy mit tudok tenni, hogy tudom visszautasítani őket kedvesen, de anélkül, hogy nyíltan mondanám hogy meleg vagyok (mert nem akarom hogy tudja bárki a barátaimon kívül, a családom se)? Nem igazán jut eszembe semmi megfelelő válasz erre a helyzetre.

Lehetőleg normálisan válaszoljatok, köszi

17f



2018. jún. 17. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illünk össze, én nem érzek így, nem vagy az esetem (de szépnek talállak)...


Szóval a sablonszövegek, de ne aggódj tényleg működnek.


22F

2018. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Cserélnék veled... Én sajnos nem jövök be a lányoknak, de már próbálkozott nálam egy meleg csávó, pedig nem vagyok meleg.
2018. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt is mondhatod kifogásnak, hogy neked más tetszik.
2018. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
És ha azt mondanád, hogy “bocsi de foglalt vagyok”? Vagy “bocsi de van barátnőm”
2018. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!