Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon rég óta várok erre, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rég óta várok erre, de most nemtudom mit tegyek. Tudtnátok segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már elég rég óta tetszik, viszont barátja volt, de nemrég szakítottak, így lehet hogy lenne esélyem.Beszélgettünk, aztmondja nem neki való a szerelem, most egy ideig nem akar senkit, és stb, de ezt én nem akarom elhinni. Személyesen már menne, de írásban nem vagyok túl jó.Ha beszélgetünk azt is “képek” formájában snapchat-en, küldünk egy képet és írunk hozzá szöveget.El szeretnék a személyes találkozásig jutni, viszont nagyon fontos nekem ez és nem szeretném elrontani. Nem volt még komoly kapcsolatom, nem is vagyok tapasztalt, de ő nagyon tetszik. Tudnátok tanácsokat adni?Találkoztam már vele személyesen is, most itt a nyári szünet de 1 évig még évfolyam társam lesz, így nem kéne lejáratni magam.Előre is köszönök mindent.

18/F



2018. jún. 18. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Hívd el egy találkozóra,hiszen élőben sokkal jobban el tudnátok beszélgetni. Aztán ha taliztok,s úgy érzed, nyiss egy kicsit felé.


20/L

2018. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem vele sokat, félek az elutasítástól, szerinted ne beszélgessek még egy kicsit valamiről vele?Vagy csak túlgondolom az egészet?
2018. jún. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!