Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ismerkedjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki eléggé tetszik. Nem mentem oda hozzá. Néha amikor meglát, elmosolyodik. Szeretnék ráírni a facebookon, de mivel nem vagyunk ismerősök, ezért elég furán venné ki magát, meg nem is igazán tudom mit kéne írnom. Bejelölni nem merem, mert Instagramon is be akartam követni, de nem engedélyezte -pontosabban nem reagált rá.

18/F



2018. jún. 18. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ufonak fogok tunni ezzel a javaslattal,de menj oda hozza, es probalj meg beszelgetest kezdemenyezni. (Váó)
2018. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy a probléma, hogy már nincs suli. Odamennék, ha még lenne...
2018. jún. 18. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Jelöld be snapchaten a legjobb alkalmazás csajozásra
2018. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelöld be és írj rá! Próbáld mielőbb elhívni valahova. Nem igazán van más lehetőséged, így hogy nincs suli:D
2018. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen,mondanám, hogy menj oda hozzá, de mivel nincs suli... 😀 Szerintem jelöld be facebookon, végülis ismeritek egymást, még ha látásból is. Kezdeményezz egy beszélgetést, de ne valami sablon szöveggel, mert igy más leszel, mint a többi. Ha tetszel neki, úgyis elkezd veled beszélgetni, ha nem ír, akkor ne pazarold rá az időd! Akkor se csüggedj, ha nem jön össze. Akkor nem neked való. Nekem, ha szimpi egy srác, (főleg ha ismerem, akár látásból is) visszaírok neki, beszélgetek vele stb. Hajrá! ;) 23/L
2018. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ráírtam, de nem válaszolt sajnos. :(
2018. júl. 12. 19:56
 7/8 anonim válasza:
Akkor nem érdemel meg, ne foglalkozz vele. Rengeteg lány van még a világon, akivel lehet ismerkedni. 😊 csak ne add fel! ;)
2018. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak hogy egy kis boost-ot adjak, lehet, hogy azért nem válaszolt, mert a szar facebook jól eldugja azokat a leveleket, amiket nem ismerősök írnak.
2018. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!