Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak hogy rámírjon?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy rámírjon? Seg*tsetek legy**ives 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác és nekem nagyon tetszik és szerintem amúgy én is neki mert a minap eljött abba a városba ahol én lakok és ott folyton nézett és a haverjai is tök feltünően mutattak felém ő meg mindig rámnézett és amikor először meglátott akkor ugy felcsillant a szeme és akkora mosoly lett az arcán hogy még kajak belepirultam

nagyon nagyon bejön nekem de nem beszélünk ő 20 éves én pedig 16/L


2018. jún. 20. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ha tudod a nevét, akkor szerintem jelöld be facen, vagy kövesd be instagrammon.
2018. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szoval legelőször amikor talalkoztunk már akkor is nézett a nővérem pasijának a haverja és nemsokkal mikor hazaértünk nőveremmel mert ugye a fiu egy masik varosba lakik de maugy tok kozel akkor be jelolt FB-n megkerdezte a nővérem barátjátol hogy hivnak és hat uristen amugy azon kaptam hogy nagyon nez es amikor raneztem kis cukin igy lefele nézett gyorsan

nekem nehezen tetszenek meg fiuk de ő már tok regota tetszik azota miota taliztunk (szemben ultunk ) SEGITSETEK LEGYSZIVES csak ratudok gonolni nyálas tudom de akkor is ahww

2018. jún. 20. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát most írtad, hogy bejelölt Face-en. Igazold vissza és írj neki annyit, hogy Hello, hogy vagy? utána már alakulni fog magától a dolog.
2018. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!