Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Óvoda óta ismerek egy lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvoda óta ismerek egy lányt, soha, talán egyszer beszéltem vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben nem nagyon tetszett, de az elmúlt 5 hónapban nagyon megragadta a figyelmem..

Nagyon szeretném, ha tudnák vele beszélni szemtől szembe, de annyi a "kapcsolat" közöttünk, hogy ha meglátom a szemébe nézek és mosolyogva köszönök...

Napi szinten látom mivel 1 kilóméterre lakik csak tőlem. Ha mindíg látom a barátnőjével van, vagy többen vannak lányok. Eléggé megzavar a dolog, még ha csak ketten is vannak. Köszönés után leblokkolok és szimplán továbbmegyek...

Facebookon sem mertem még ráírni, nem tudom mire számíthatok. Úgy "ismerem" kedves lány. Gondoltam arra is hogy valamelyik barátnőjén keresztül kiderítek pár dolgot, de az egyiket nem tudom elérni sehol, a másik akit ismerek ő meg a barátnőm volt pár éve...(nemtudom mi sülne ki ebből). Fiatalabb nálam a lány 1 évvel nemtudom számít-e.. A válaszokat/tippeket köszönöm előre is! 18/F



2018. jún. 20. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

18 évesen ne legyél már ilyen szerencsétlen

beszélj vele, ennyi

2018. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom elég szégyen, hogy erre nem vagyok képes, de a lehgosszabb kapcsolatom egy lánnyal az 1 hét volt, többi lánnyal akivel beszéltem, ők meg mindíg csak egy barátot találtak bennem... Talán túl sokáig (sőt biztos..) húzom a beszélgetéseket és nem térek ki a lényegre. Tudom, ha nem próbálom meg semmi sem lesz, Ezekből lekövetkeztetve félek az elutasítástol.
2018. jún. 21. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!