Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben nem nagyon tetszett, de az elmúlt 5 hónapban nagyon megragadta a figyelmem..


Nagyon szeretném, ha tudnák vele beszélni szemtől szembe, de annyi a "kapcsolat" közöttünk, hogy ha meglátom a szemébe nézek és mosolyogva köszönök...


Napi szinten látom mivel 1 kilóméterre lakik csak tőlem. Ha mindíg látom a barátnőjével van, vagy többen vannak lányok. Eléggé megzavar a dolog, még ha csak ketten is vannak. Köszönés után leblokkolok és szimplán továbbmegyek...


Facebookon sem mertem még ráírni, nem tudom mire számíthatok. Úgy "ismerem" kedves lány. Gondoltam arra is hogy valamelyik barátnőjén keresztül kiderítek pár dolgot, de az egyiket nem tudom elérni sehol, a másik akit ismerek ő meg a barátnőm volt pár éve...(nemtudom mi sülne ki ebből). Fiatalabb nálam a lány 1 évvel nemtudom számít-e.. A válaszokat/tippeket köszönöm előre is! 18/F


2018. jún. 20. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne a barátnoim keresztül akard meghódítani a lányt mert abból jó nem sül ki. Ha tényleg tetszik akkor írj rá és beszélj vele! Vagy várd a sült galambot a szádba repülni
2018. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha törik ha szakad amint elérhető lesz ráírok.. Nincs veszteni valóm nem ő az eggyetlen lány a földön.
2018. jún. 21. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd! 👌💪
2018. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!