Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátnőmet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet. Szerintetek megbocsájt? (Értelmetlen válaszokat légyszi mellőzzétek, köszi)

Figyelt kérdés

Elmentem több barátommal inni. Többen hazamentek, maradtam 2 lánnyal. Eléggé be voltam már rúgva és ilyenekkel jöttek, hogy cheat-day stb. Mondtam nekik, hogy szó sincs róla, de addig fűztek míg belementem. Mindkettővel smároltam egyet, de csak kb 1-2 másodpercet.

Az egyiknek volt barátja és elmondta neki ezt, az megbocsájtott neki.

Én viszont nem akarom elmondani a barátnőmnek, mert nagyon szeretem őt, nem akarok neki fájdalmat okozni, és félek hogy nem szeretne többé.



2018. jún. 21. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy szereted a barátnődet. Akit szeretsz, azt nem csalod meg...
2018. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretem. Szerintem azért tudtam mégis belemenni ebbe mert nála nem igazán vannak szexuális dolgok. Ha nem lettem volna berúgva nem tettem volna meg. Így is nagyon szégyellem
2018. jún. 21. 16:53
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogd a piára... Ha én lennék a csajod, nem bocsájtanék meg. Szerencsére van önbecsülésem.
2018. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, mindenki azt kapja amit ad, úgyhogy remélem a barátnőd is megcsal majd téged.


És nagyon gáz a piára fogni, akiben nincs meg a hajlandóság az ihat akármennyit akkor sem teszi meg.

2018. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát köszi, hogy elmondtad a véleményed. Lehet, hogy senki sem bocsájtana meg egy ilyen eset után, de nem tudod milyen a kapcsolatunk.
2018. jún. 21. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy hazugságra épülő kapcsolat.


"Én viszont nem akarom elmondani a barátnőmnek"

2018. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog megbocsájtani
2018. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Esélyes, hogy nem bocsájt meg, de attól még mondd el neki, úgy a tisztességes. Aztán majd átgondolja, ha elég erős a kapcsolatotok és szeretitek annyira egymást akkor biztos túljuttok ezen, de mondd el neki mindenképp.
2018. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Aki igazán szeretsz nem csalod meg sehogysem. Semmire se fogva

Továbbá azzal akit legalábbis en szeretnék nem tudnék tkvább úgy meglenni hogy titokban tartok a pofája előtt ilyen dolgot

Ezek a fiatalok megcsinálják a rosszat aztán meg félnek a következménytől mint egy nyámnyila és még azt várod ne legyenek negatív kommentek. T.I.P.I.K.U.S

2018. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mástól tudja meg, akkor ezerszer rosszabb lesz. A fájdalmat a tetteddel okoztad, és minél tovább vársz, annál jobban forgatod benne a tőrt.


Vállald a következményeket.

2018. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!