Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú o. társam like-olja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalinkaszáljel kérdése:

Ha egy fiú o. társam like-olja egy strandozós képemet, akkor lehet hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hűlyeség, de elgondolkodtam rajta. Nekem ő nagyon tetszik, de nem tudom hogy én is tetszek-e neki. Lehet rá esélyem?

2018. jún. 21. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ne legyel mar hulye. A like nem azt jelenti h bejosz neki, hanem hogy tetszik a keped, biztos szexis lett a strandozos keped. -.-"
2018. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egy sima kép volt. Az arcomról, meg kicsit a felső testemről, de amúgy sosem szokták likolni.
2018. jún. 21. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne gondolj bele ennyit..nekem ma egyik fiu osztalytarsam egy lany osztalytarsam kepe ala azt irta hogy gyonyoruseg es szivecske, es senki nem gondolta azt hogy bejon neki a csaj..es nem is tetszik neki tenyleg
2018. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha csak a strandolós képedet likeolja (ahol feltételezem nincs rajtad túl sok ruha), akkor valószínűbb, hogy csak jól megbacna (bár a kettő nem zárja ki egymást, sőt, ha bacna, akkor tetszel neki, de csak amennyire a többi lány is) Amúgy a like nem jelent semmit, és sose értettem miért kell bikinis képeket kitenni. Valahogy úgy gondolom, hogy az olyan lányokat, akik kb. 0 ruhában vannak a fotóikon, nem lehet egészen komolyan venni, de ez csak magán vélemény. Ne pontozzatok le csak azért, mert nem értetek egyet velem, kösz.
2018. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az arcom, meg kb. a nyakam látszott. Ha van viberetek, ott el tudom küldeni a képet.
2018. jún. 22. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor rád nyilván nem vonatkozott amit írtam, nincs viberem.
2018. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem jelenti azt hogyy tetszel neki, csak azt hogy nem utál, ami már valami. Amugy fiúként én minden képet likeolok ismerőseimtől(mármint azoktól akiket követek) Esetleg képet felrakhatnád valami képfeltöltő oldalra(pl imgur) és elküldhetnéd(akár privátban is ha ide nem akarod kirakni), esetleg meg tudám mondani hogy miért likeolja.
2018. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak viberen tudom.
2018. jún. 22. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!