Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakitől el akarnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakitől el akarnak tiltani mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást de az anyjaval ma beszéltem és azt mondta nyáron nem találkozhatok vele de irkalni irkalgathatunk fog változni a véleménye? :((

2018. jún. 23. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nagyon nem tudsz mit tenni. Esetleg probáld megbeszélni anyukáddal hátha meggondolja magát, de egyébként, hogyha beszélsz vele lehet megváltozik a véleménye.

Sok sikert, remélem sikerül találkoznotok!

2018. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az én anyukamrol van szo az overol
2018. jún. 23. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért mondja ezt az anyukája, ezt nem lehet tudni? Egyébként próbáld meg vele megbeszélni, hogy esetleg ha nem is egyfolytában de azért néha találkozhassatok...
2018. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mert van köztünk négy év én 20 ő 16 és emiatt voltak viták is meg titokban jártunk de ki tudodott elején ordibalt velem de azt mondta hogy nyáron nem láthatom :((
2018. jún. 23. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem az anyukám ordítva azt mondta, hogy NEM TEHETED KI A KÜSZÖBÖN A LÁBAD! (Kimásztam az ablakon) remélem érted a célzást. De lehet, hogy csak meg akar védeni, mert átlát a srácon. Őszintén ülj le vele beszélni, hogy miért nem engedi, hogy lássd. Ha nem ismeri személyesen mutasd be neki, mutasd meg, hogy nem rossz ember, ha valóban nem az.
2018. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác :((
2018. jún. 23. 22:42
 7/7 anonim válasza:
Itt nem a 4 év korkülömbség a nagy. Az anyja a 16 éves lányát jogosan félti. Akár egy 16 éves fiútól is féltené. Ezt kell megértened, hogy a 16 éves még gyerek, akkor is, ha már kamasz. Nekem az első barátnőm 14 éves volt, az anyukája nem ellenezte, de akkor ők engem és a családomat már korábbról ismerték. Egy idegent valszeg ellenzett volna. Viszont ha normálisan kezeled az anyukát, és őszinte vagy vele, akkor szerintem van esélyed folytatni. Pl. kérd meg, hogy úgy találkozzatok, hogy ő is ott van. Mondjuk együtt mégy velük bevásárolni. Ha jobban megismernek, később több mindenben el is fogadhatnak.
2018. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!