Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire tulzas?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire tulzas?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg az, hogy kiment a baratnom kulfodre, egy szignifikansabb idotartamra. Tegnap utazott el, es most is mar hianyzik. Kb. 3 hete vagyunk egyutt. Volt csokolozas, olelkezes, kezenfogva jaras, olbe ules stb.

Nagyon szeretem es most nagyon hianyzik.

En olyan szemelyiseg vagyok, aki eleg romantikus (nem a nyalasabb fajta, hanem inkabb ilyen kolto lelek). Ezert nem tudtam mashogy leadni a belso feszultseget, minthogy fogtam magam es irtam egy verset arrol, hogy hianyzik, es hogy varom vissza (angolul irtam, o is tud nagyon jol angolul).

Kerdes az, hogy szerintetek elkuldjem neki, vagy inkabb ne? Tulzas lenne, vagy okes?

Hozzateszem, hogy szereti a dalokat/verseket amiket irok. Csak azok nem rola szoltak eddig, es nem ilyen erzelmesek voltak.

(Akit erdekel a vers az irjon kommentet, eletkort es nemet :) )


19/F 19/L


U.I.: Bocsanat az ekezetekert, de angol a billentyuzetem, es nincsenek ekezetek. :/



2018. jún. 23. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Engem érdekelne a vers. 18/F
2018. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veszítenivalód azzal, hogy elküldöd neki. Ha túlzásnak találja/sok neki, remélhetőleg úgy is meg fogja mondani és nem fog ezért megsértődni. Ha meg bejön neki (szerintem ez az esélyesebb, de ez ugye elég szubjektív) akkor meg nyert ügyed van :)
2018. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, ment a kez!

Johetnek meg amugy nyugodtan. :)

2018. jún. 23. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el neki, szerintem tökre aranyos; én nagyon örülnék, hogy így gondolsz rám, és energiát fordítasz rá még, hogy rímekbe is foglald, szerintem tökre aranyos és megható lenne; szívderítő, szívmelengető.:) Én nem haragudnék meg érte, nem venném zokon. :) Ezek csak őszinte érzelmek a párod felé, akivel elvileg szeretitek egymást és megértitek, és elfogadjátok egymást minden sületlenségével együtt; mert nagyon nagyfokú, nagylángú , magasrendű szeretet, ami összekapcsol.
2018. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Küld el neki :)

Amúgy megmutatod a verset ?

18/L

2018. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti a verseidet akkor nyugodtan elküldheted. Biztos meg fog érteni téged :). Amúgy a verset küld el nekem is légyszi 18f :).
2018. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!