Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel nyerjem el a figyelmét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nyerjem el a figyelmét interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy interneten ez az egész dolog nehéz,de nekem nagyon megtetszett és szeretem is ezt az illetőt. Nagyon fontos nekem és azt szeretném kérdezni,hogy tudnátok segíteni hogy/mivel nyerjem el a figyelmét?

Mindennap beszélgetek vele de sokszor van a sablon duma és nincs témánk legtöbbször. Esténként együtt szoktunk skypeon animézni ott halljuk egymást és közbe is beszélgetünk.


2018. jún. 23. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a sablon duma után is vissza ír és beszélgettek minden nap az egész jó jel. Hívd el talira és személyesen máris vagy egy közös témátok. Leültök valahova vagy útközbe ha nincs téma akkor a felhozhatod az animet, mivel mindkettőtöket érdekel jó közös téma lesz ez. 18F
2018. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tali az nehezen menne :/ Én Magyarországon lakom, Ő pedig Németország..

Majdnem mindig én írok neki de azért visszaír. Amúgy 15/L

2018. jún. 27. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!