Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Önbizalom megnövelése? Tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FataL_HUN kérdése:

Önbizalom megnövelése? Tetszik egy lány! (Lent jobban leírtam)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány aki nagyon tetszik. Most semleges a kapcsolatunk. Nem merek odamenni hozzá, mert ha valami rosszat mondok, még az a semleges is leromlik 😔 Hogyan szerezzek egy kis önbizalmat? Akár arra hogy felhívjam a figyelmét magamra, vagy csak arra is elég lenne, hogy legalább el tudjunk beszélgetni egy teljes szünetben. Elöre is köszönöm a válaszokat! 16/F

2018. jún. 23. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A semleges mit takar nálad? Köszönő viszony, vagy szoktatok beszélni is?
2018. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönő viszony, és néha szoktunk beszélni, csak nem sokat. Leginkább a barátnőjével szokott lenni. Köszi hogy kerdezted, ezt elfelejtettem kiírni!
2018. jún. 23. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktatok beszélni akkor gondolom van közös témátok. Szünetbe most nehezen fogsz vele beszélni, de ugye ott van az internet. Ha a lány szívesen beszélgetett veled suliba is (ezt neked kell látnod/érezned, pl.: ő is kérdezett nem csak egyszavas válaszokat adott) akkor írj rá, de ha már beszélgettek akkor próbáld meg elhívni egy találkozóra. A találkozó előtt nem kell izgulni, a betanult sablon dumákat felejtsed el, add önmagad. Figyelj arra hogy kínos csend sose legyen, az első találkozó ne legyen túlságosan hosszú, kb.: 1-1,5 óra, mert könnyedén kifogyhattok a témából. Kérdezd a családjáról, van e tesója, sportol e valamit hasonlóak. Ha a lány nem kérdez vissza csak igen, nem, aha akkor sajnos hagyni kell. Légy határozott, nem szeretik a lányok a félénk fiúkat. Merd megdicsérni, hogy milyen jól néz ki, vagy hogy milyen szép a szeme. Elköszönésnél pedig merd megölelni és ha úgy érzed, hogy ő is jól érezte magát akkor adj neki egy arcra puszit. Az elköszönés sokat elárul, ha hosszasan megölel akkor jól érezte magát és kedvel, ha csak egy pillanatra akkor az sem vehető biztos jelnek, de jót semmiképp sem jelent. Ha még a talin megbeszéltek egy másik találkozót akkor nyert ügyed van. 16 éves vagy és ő csak egy lány ha nem jön össze akkor sincs semmi, állj úgy hozzá hogy lesz ami lesz ő csak egy lány. Én drukkolok!
2018. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Van ilyen labradorit kő , úgy is szokták mondani, hogy az a férfiasság köve; szal pl az növelheti. Meg pl a piros kövek növelhetik a gyökércsakrát; de lehet venni teljes egészében csakrakarkötőt is; az ásványoknak jó kisugárzása van az emberre nézve; és töltik a csakrákat.
2018. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Peti6996 köszi, ez igazán haszos volt :) majd veszek egy nagy levegőt mielőtt majd elhívom valahova :D az a gond nem tudok “csak” lányként tekinteni rá. Ő nekem A lány :D nagyon szép :3 és köszi szépen megint, majd mindent beleadok!
2018. jún. 24. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Na? Összejött a dolog?
2018. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is marhára érdekel 😂😂
2018. júl. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!