Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap le buktunk és barátnőm anyjától kaptam hideget meleget lány 16 én 20 és azt mondta nyáron nem láthatom de írkalgathatunk ő ellenzi kapcsolatunkat mert én már 20 vagyok és tegnap otta nem írt rám barátnőm mit tegyek nem tudom neki mit mondott az anyja félek nem akarom elvesziteni

2018. jún. 24. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Se írásjelek,se vesszők,se értelmes mondat szerkezet...Ha tényleg 20 éves vagy (bár erősen kétlem) és nincs annyi eszed, hogy meg tudd beszélni a csaj szüleivel akkor nem tudlak sajnálni!
2018. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt egy okoskodó majom
2018. jún. 24. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
De igaza van...
2018. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!