Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy lány de neki más tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, aki adott olyan jeleket, hogy lenne esélyem. Részegek voltunk és odabújt stb., viszont neki az egyik fiú barátom tetszik, és mint kiderült neki is tetszik, tehát kölcsönös köztük az érzés. Nekem is tetszik a lány, de én neki nem, és nekem mondja el az érzéseit azzal a fiúval kapcsolatban. Mit tegyek?

2018. jún. 24. 12:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egy jó alkalomkor tálald fel neki az érzéseid , ha más nem azt mondja hogy nem. Majd meséld el h mi történt.
2018. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 locsi01 válasza:
Mindenképpen mondd el neki ,ha tényleg fontos neked. Meg fogod bánni ha nem teszed.
2018. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, modd el neki! - és döntését vedd tudomásul.
2018. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!