Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kellemetlen szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szerelem?

Figyelt kérdés
Teljesen vidám, boldog srác vagyok. Mindenbe benne voltam eddig lányokkal, mindenféle hülyeségtől kezdve a perverzebb dolgokig :D Azonban nemrégiben szerelmes lettem, össze is jöttünk . Azonban azóta stresszes és közel sem vagyok olyan boldog mint előtte. Sőt néha még pánikroham szerűség is rámjön egy kis időre.. Szerintetek mi miatt van? A sok lánytól való megvonás teszi ezt? Vagy én képtelen vagyok egy kapcsolatra?

2018. jún. 24. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi miatt van, de ha nem vagy boldog a kapcsolatban, szerintem szakíts vele. Úgy, hogy nem érzed jól magad, teljesen felesleges együtt lenni.
2018. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem élted ki magad és nem akarsz lecövekelni. Húz mindenkit f....ra és boldog leszel.
2018. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak azért vagy stresszes, mert szeretnéd, hogy jól alakuljanak a dolgok?
2018. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a te fajtádnak (bocsi de tényleg), még túl korai egy komoly kapcsolat. Ha nem vagy boldog, akkor először szerintem a pároddal beszélj.
2018. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!