Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert mondta azt mindenkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondta azt mindenkinek hogy kavartunk?

Figyelt kérdés
A sractol, aki tetszik, megkerdeztek hogy mi volt koztunk erre azt mondta, hogy kicsit kavartunk, holott nem volt semmi, csak megolelt elkoszoneskor, mert azt mondta o nem akar kapcsolatot, hisz csak nyáron lesz itt Pesten. Sok olyan jel volt, hogy en is tetszek neki, de ezek utan lemondtam rola, de most megis zavar ez a tema, Szerencsere senki se hitte el neki, ugyhogy nem ment a felesleges pletyka

2018. jún. 25. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek elhitte, van ilyen. Amúgy meg az ölelés az elég alap dolog még az arcra puszi se tud sokat jelenteni. Felakarta magára hívni a figyelmet szerintem vagy nemtudom az ilyen mit gondolhat.
2018. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jo csaj vagy es vaganykodni akart...csak nem jott ossze neki
2018. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát , lehet az is, hogy ő ezt is érti kavarás alatt; tehát neki ez már kavarás. Meg szerintem is, az ölelés már belefér a kavarás-kategóriába. Amúgy nem értem, miért nem jöttél össze vele. Lehetséges az is , hogy még kicsinek éreztétek mindkettőtöket egy párkapcsolatra? Mondjuk én nem tom
2018. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat a mi tarsasagunk olelgetos tipus, szoval mindenkitol ugy koszonunk el, bar azon a bulin csak tolem koszont el es ez is egy olyan oleles volt, hogy kb felp ercig, teljesen szorosan es el se akart engedni, ezert gondolta m ugy hogy van eselyem. Amugy azert nem, mert a baratnom probalta rabeszelni, hogy kezdemenyezzen de o azt mondta hogy nem lehet, mert nyar vegen hazamennek. Es neki is meg nekem is az elso lett volna ez.
2018. jún. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!